Uniwersalny pilot sterujący BroadLink/BestCon RM4C PRO

Indeks: INN-19132 EAN: 6924826704918
Uniwersalny pilot BroadLink RM4C Pro pozwala zdalnie sterować wieloma urządzeniami obsługującymi sterowanie przy wykorzystaniu promieniowania podczerwonego. Urządzenie można sparować również z inteligentnymi asystentami Google i Alexa. Pilot jest bardzo prosty w obsłudze, jego zakres działania wynosi 360°. Urządzenie obsługuje ręczne uczenie się kodów IR. Wszystkie kody IR zapisują się na zewnętrznym serwerze, dzięki czemu zawsze mamy swobodny dostęp do każdego z nich. Za pomocą pilota można wygodnie sterować praktycznie każdym sprzętem IR. Produkt jest w stanie zapamiętać do 50000 kodów IR.
Uniwersalny pilot sterujący BroadLink/BestCon RM4C PRO
129,00 zł
104,88 zł netto
Zapłać później
Producent: Broadlink

Opis produktu: Uniwersalny pilot sterujący BroadLink/BestCon RM4C PRO

Uniwersalny pilot BroadLink RM4C Pro pozwala zdalnie sterować wieloma urządzeniami obsługującymi sterowanie przy wykorzystaniu promieniowania podczerwonego. Urządzenie można sparować również z inteligentnymi asystentami Google i Alexa. Pilot jest bardzo prosty w obsłudze, jego zakres działania wynosi 360°. Urządzenie obsługuje ręczne uczenie się kodów IR. Wszystkie kody IR zapisują się na zewnętrznym serwerze, dzięki czemu zawsze mamy swobodny dostęp do każdego z nich. Za pomocą pilota można wygodnie sterować praktycznie każdym sprzętem IR. Produkt jest w stanie zapamiętać do 50000 kodów IR, co daje niemal nieograniczone możliwości. Pilot może obsługiwać telewizory, sprzęty audio, klimatyzatory i wentylatory, współpracuje z urządzeniami większości popularnych producentów elektroniki jak Sony, Samsung, Panasonic oraz Philips.

Z tyłu urządzenia umieszczono przycisk restart i złącze microUSB do zasilania urządzenia.

Z tyłu urządzenia umieszczono przycisk restart i złącze microUSB do zasilania urządzenia.

Odpowiedni przewód zasilający znajduje się w zestawie.

Odpowiedni przewód zasilający znajduje się w zestawie.

Pełna kontrola nad urządzeniami

Do obsługi pilota wykorzystywana jest aplikacja BroadLink. Pozwala włączać i wyłączać urządzenia na odległość, a także ustawiać timery i harmonogramy pracy. Dodatkowo możliwe jest stworzenie specjalnych scenariuszy, które zawierają warunek uruchomienia urządzenia w ustalonej sytuacji. Sterowanie z poziomu aplikacji to nie wszystko, po sparowaniu pilota z systemami Google Assistant lub Amazon Alexa wszystkie urządzenia mogą być sterowane przy użyciu poleceń głosowych wypowiedzianych do inteligentnych asystentów. Dzięki zastosowaniu technologii FastCon połączenie między pilotem a urządzeniem IR jest szybkie i stabilne. Sam proces parowania urządzeń jest bardzo prosty i nie powinien sprawić problemu żadnemu użytkownikowi smartfonów.

Specyfikacja techniczna

  • Komunikacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
  • Napięcie wejściowe: 5 V DC
  • Zakres podczerwieni: do 8 m
  • Częstotliwość podczerwieni: 38 K
  • Wymiary: 85 x 50 x 65 mm
  • Waga: 95 g
Uniwersalny pilot sterujący BroadLink/BestCon RM4C PRO.

Uniwersalny pilot sterujący BroadLink/BestCon RM4C PRO.

Szerokość opakowania 6.5 cm
Wysokość opakowania 6.5 cm
Głębokość opakowania 8.5 cm
Masa opakowania 0.102 kg

Grzegorz Wyszyński

09/22/23

Pytanie: Czy to urządzenie obsługuje też komunikację radiową 433MHz?
Odpowiedź: Niestety komunikacja radiowa nie jest obsługiwana.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: