• EOL

Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce - Rafał Baranowski

Indeks: KSZ-03408 EAN: 9788360233023

Wydawnictwo: BTC. W książce zawarte są przydatne i praktyczne informacje na temat mikrokontrolerów AVR z serii ATmega.

Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce - Rafał Baranowski
99,90 zł
95,14 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Chwilowo niedostępny
Producent: BTC Korporacja

Opis produktu: Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce - Rafał Baranowski

Jeśli w swoich projektach chcesz wykorzystać mikrokontrolery AVR, ale brakuje Ci wiedzy na ich temat. Jeśli jesteś studentem uczelni technicznych i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej niż to co  zawarte jest podczas zajęć akademickich. Sięgnij po tę książkę i odkryj świat układów z serii ATmega.

Podczas lektury czytelnik zapozna się z takimi zagadnieniami jak architektura mikrokontrolerów AVR, język assembler oraz narzędzia programowe. Nauczy się różnych technik programowania układów z serii ATmega. W książce znalazło się wiele przykładów praktycznych do samodzielnego wykonania.

W naszej ofercie dostępne są zestawy z mikrokontrolerami AVR.

Specyfikacja książki

 • Autor: Rafał Baranowski
 • ISBN: 83-60233-02-0
 • Format: B5, 390 str.
 • Twarda oprawa
 • Wydawnictwo BTC 2005
Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce - Rafał Baranowski

Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce - Rafał Sklep Botland

„Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce” to doskonały podręcznik programowania popularnych układów z rodziny AVR, produkowanych przez firmę Microchip (która przejęła oryginalną markę ATMEL). W publikacji można znaleźć przystępnie napisany wstęp dotyczący architektury, zagadnień programowania niskopoziomowego, a także niektórych podstawowych bloków peryferyjnych, w tym WDT czy POR.

W kolejnym rozdziale Autor omawia najważniejsze peryferia komunikacyjne (SPI, USI, TWI, USART), komparatory analogowe, przetworniki ADC, timery sprzętowe, a także pamięć EEPROM i porty I/O. Kolejne dwie części książki zostały poświęcone omówieniu asemblera oraz środowiska projektowego, opartego na AVR Studio.

Nauka przez praktykę

Rafał Baranowski nie poprzestał na teoretycznym omówieniu najważniejszych zagadnień sprzętowych i programistycznych. W obszernym rozdziale 5 znalazło się aż 10 praktycznych ćwiczeń, pozwalających zarówno dogłębnie poznać podstawowe metody inicjalizacji i konfiguracji bloków peryferyjnych, jak i skomunikować procesor z zewnętrznymi urządzeniami (w tym wyświetlaczem LCD oraz klawiaturą komputerową).

Co ważne, na końcu monografii Autor umieścił 10 dodatków – zestawienie układów AVR, tabele rejestrów i rozkazów układu ATmega16, czy też informacje o obsłudze USB. Pomocą dla programistów będzie także tabela kodów ASCII oraz tablica kodów znakowych popularnego sterownika HD44780.

Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany programowaniem innych platform – np. Raspberry Pi – koniecznie sprawdź pozostałe książki i kursy, dostępne w tej kategorii.

Spis treści do pobrania. Wstęp do książki do przeczytania on-line. Przykłady wykorzystane w książce dostępne on-line.

Książka - Autor Rafał Baranowski
Książka - ISBN 83-60233-02-0
Książka - Oprawa Twarda
Książka - Wydawnictwo BTC
Szerokość opakowania 17 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 24.5 cm
Masa opakowania 0.2 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Mikrokontrolery AVR ATmega w praktyce - Rafał Baranowski

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Biblioteka P. 10.11.2021 Potwierdzony zakup
Książka przydatna studentowi

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: