• EOL

Kondensator tantalowy 10uF/16V SMD - A

Indeks: PAS-00836

Pojemność: 10 uF, Napięcie: 16 V, Tolerancja: 20 %, Obudowa: SMD A

Kondensator tantalowy 10uF/16V SMD - A
0,50 zł
0,41 zł netto
Powiadom o dostępności
Niedostępny
Produkt wycofany
Producent: OEM

Uwaga!

Sprzedaż produktu została zakończona. Sprawdź inne w tej kategorii .

Opis produktu: Kondensator tantalowy 10 uF / 16 V SMD - A

Oferowany model to kondensator tantalowy o pojemności 10 uF i maksymalnym napięciu 16 V. Element znajduje się w standardowej obudowie SMD typu A, dzięki czemu może być z łatwością przylutowany w obrębie projektów wykonywanych z użyciem technologii montażu nawierzchniowego.

Kondensator tantalowy SMD znakomicie sprawdzi się jako element układów zasilania (w tym zasilania awaryjnego) czy systemów filtrujących i przeciwzakłóceniowych, a także w wielu innych zastosowaniach. Dzięki swoim małym rozmiarom produkt świetnie nadaje się do wykorzystania w zminiaturyzowanych urządzeniach i instalacjach.

Dlaczego warto wybrać kondensator tantalowy?

Kondensatory tantalowe charakteryzują się niewielkimi rozmiarami w stosunku do oferowanej pojemności, stosunkowo niskim prądem upływu oraz wysoką odpornością na zmiany temperatury i inne niekorzystne warunki zewnętrzne, w tym obecność kwasów czy dużą wilgotność w środowisku pracy. Cechy te sprawiają, że kondensatory tego typu cieszą się sporą popularnością w zastosowaniach związanych z elektroniką, szczególnie w projektach SMD.

W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych modeli kondensatorów SMD i THT o różnej pojemności. Ponadto oferujemy wszystkie pozostałe elementy elektroniczne niezbędne przy konstruowaniu własnych projektów, takie jak rezystory, diody, tranzystory, czujniki, układy scalone, baterie, potencjometry, cewki i wiele innych.

Specyfikacja kondensatora

  • Pojemność: 10 uF
  • Napięcie: 16 V
  • Tolerancja: 20 %
  • Obudowa: SMD A

RLC - Pojemność 10 uF
Szerokość opakowania 0.001 cm
Wysokość opakowania 0.001 cm
Głębokość opakowania 0.001 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: