Frez CNC typ V 20 stopni - 0,4mm

Indeks: DNG-18360 EAN: 5904422360474
Frez typu V 20° o średnicy ostrza wynoszącej 0,4 mm. Stosowany w urządzeniach CNC. Produkt wykonano z wytrzymałej, odpornej na zużycie i zginanie stali wolframowej, która dodatkowo wzmocniona została powierzchniową warstwą tytanu. Frezy znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, m.in. w elektronice do nawiercania płytek PCB. Mogą być wykorzystywane również do cięcia tworzyw PCV, miedzi, aluminium, drewna i płyt pilśniowych. W zestawie znajduje się 10 sztuk takich samych frezów. Produkt sprzedawany jest w plastikowym etui ułatwiającym przechowywanie. Każde ostrze dodatkowo zabezpieczono elastyczną nakładką.
Frez CNC typ V 20 stopni - 0,4mm
34,90 zł
28,37 zł netto
Zapłać później
Frez CNC typ V 20 stopni - średnica ostrza:
Producent: OEM

Opis produktu: Frez CNC typ V 20° - 0,4 mm

Frez typu V 20° o średnicy ostrza wynoszącej 0,4 mm. Stosowany w urządzeniach CNC. Produkt wykonano z wytrzymałej, odpornej na zużycie i zginanie stali wolframowej, która dodatkowo wzmocniona została powierzchniową warstwą tytanu. Frezy znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, m.in. w elektronice do nawiercania płytek PCB. Mogą być wykorzystywane również do cięcia tworzyw PCV, miedzi, aluminium, drewna i płyt pilśniowych. W zestawie znajduje się 10 sztuk takich samych frezów. Produkt sprzedawany jest w plastikowym etui ułatwiającym przechowywanie. Każde ostrze dodatkowo zabezpieczono elastyczną nakładką.       

Frez CNC typ V 20 stopni - 0,4mm

Frez CNC typ V 20° - 0,4 mm. Produkt sprzedawany po 10 sztuk.

Ostrze każdego frezu zabezpieczono gumową nakładką. Całość znajduje się w plastikowym etui

Ostrze każdego frezu zabezpieczono gumową nakładką.

Specyfikacja frezu

  • Materiał wykonania: stal wolframowa pokryta warstwą tytanu
  • Średnica chwytu: 3,175 mm
  • Średnica ostrza: 0,4 mm
  • Typ: V
  • Kąt nachylenia frezu: 20°
  • Frez może być używany do obróbki m.in.: miedzi, aluminium, tworzyw sztucznych, żywicy, drewna, włókna węglowego

Elementy sprzedawane w pakiecie po 10 sztuk.

Frez CNC o profilu V 20 stopni i 0,4 mm – zastosowanie

Frez CNC wykorzystywany jest do cięcia maszynami CNC. Cechuje się dużą uniwersalnością i można go stosować przy okazji bardzo różnych materiałów.

Frez CNC o profilu V równym 20 stopni bardzo dobrze sprawdzi się w elektronice, gdzie wykorzystuje się go do nawiercania płytek PCB. Oprócz tego są to akcesoria do CNC, którymi wykonuje się cięcia drewna, płyt pilśniowych, tworzywa sztucznego i aluminium.

Najważniejsze cechy frezu CNC o profilu V 20 stopni i grubości 0,4 mm

Frez CNC wykonany jest z trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz przedwczesne zużycie stali wolframowej. Dodatkowo została ona zabezpieczona warstwą tytanu, co sprawiło, że frez CNC o profilu V 20 stopni i grubości 0,4 mm jest jeszcze mocniejszy.

W zestawie znajduje się 10 frezów, a każdy z nich został zabezpieczony gumową nakładką. To sprawia, że korzystanie z nich jest bezpieczniejsze.

Szerokość opakowania 5.5 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 6 cm
Masa opakowania 0.032 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: