• Obniżka

Drukarka 3D - Creality Sermoon V1 Pro

Indeks: CRL-20734 EAN: 6971636401513
Drukarka 3D o polu roboczym 175 x 175 x 165 mm. Urządzenie jest w całości zmontowane i gotowe do użycia. Nie wymaga przeprowadzania skomplikowanego procesu poziomowania platformy roboczej. Posiada funkcję sterowania z poziomu aplikacji za pośrednictwem sieci WiFi. Sermoon V1 Pro nie generuje nadmiernego hałasu (poziom głośności w trakcie pracy to ok. 45 dB). Drukarka ma zamkniętą obudowę. Wersja Pro posiada dodatkowo czujnik otwartych drzwi oraz kamerę. Wymiary konstrukcji to 400 x 380 x 430 mm.
Drukarka 3D - Creality Sermoon V1 Pro
2 149,00 zł -20%
1 719,20 zł
1 397,72 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 1 719,20 zł
Zapłać później
Sermoon V1 - wersje:
Producent: Creality

Opis produktu: Drukarka 3D - Creality Sermoon V1 Pro

Drukarka 3D o polu roboczym 175 x 175 x 165 mm. Urządzenie jest w całości zmontowane i gotowe do użycia. Nie wymaga przeprowadzania skomplikowanego procesu poziomowania platformy roboczej. Posiada funkcję sterowania z poziomu aplikacji za pośrednictwem sieci WiFi. Sermoon V1 Pro nie generuje nadmiernego hałasu (poziom głośności w trakcie pracy to ok. 45 dB). Drukarka ma zamkniętą obudowę. Wersja Pro posiada dodatkowo czujnik otwartych drzwi oraz kamerę. Wymiary konstrukcji to 400 x 380 x 430 mm.

W ofercie naszego sklepu dostępna jest również wersja drukarki o oznaczeniu modelowym Creality Sermoon V1 (bez czujnika otwarcia drzwi i kamery).Drukarka 3D - Creality Sermoon V1 Pro.


Creality Sermoon V1 - drukarka 3D dla początkujących


Creality Sermoon V1 Pro - drukarka 3D dla początkujących.

Drukarka 3D dla początkujących

Creality Sermoon V1 Pro to propozycja przeznaczona głównie dla, osób które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z drukiem 3D. Urządzenie nie wymaga montażu, jest gotowe do użytku niemal natychmiast po wyjęciu z pudełka i usunięciu zabezpieczeń transportowych. W przypadku tego modelu użytkownik nie musi również tracić czasu na skomplikowaną procedurę poziomowania stołu roboczego. Przejrzyste menu ułatwia ułatwia pracę z urządzeniem na każdym etapie. Sermoon V1 Pro to najlepsza drukarka 3D dla poczatkujących

Wygodna wymiana dyszy drukującej

Rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w Creality Sermoon V1 Pro umożliwiają prostą wymianę dyszy drukującej. Demontaż i ponowna instalacja tego elementu jest bardzo prosta i nie powinna sprawić trudności nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Utrzymywanie odpowiedniej drożności dyszy poprawia jakość końcowych wydruków 3D. 


Rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają wymianę elementów eksploatacyjnych


Rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają wymianę elementów eksploatacyjnych

 Elastyczna nakładka na stół roboczy
Elastyczna nakładka na stół roboczy.

Łatwe usuwanie gotowych modeli 3D

Znajdująca się na stole roboczym magnetyczna nakładka zapewnia dobrą przyczepność pierwszych warstw wydruków 3D. Dzięki dużej elastyczności umożliwia również łatwe odrywanie gotowych modeli, bez ryzyka ich uszkodzenia. 

Proste ładowanie filamentu

W drukarce 3D Sermoon V1 Pro producent zastosował prosty w obsłudze system ładowania i cofania materiału do drukowania. Obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku, co znacząco ułatwia proces wymiany filamentu oraz usuwanie ewentualnych blokad. 


system ładowania i cofania materiału do drukowania

System ładowania i cofania materiału do drukowania.


Zdalne sterowanie drukarką 3D z wykorzystaniem aplikacji producenta

Zdalne sterowanie drukarką 3D z wykorzystaniem aplikacji producenta.

Zdalne sterowanie z wykorzystaniem Cloud APP

Dzięki Creality Cloud APP użytkownik ma możliwość zdalnej kontroli przebiegu procesu drukowania. Prezentowana wersja drukarki jest wyposażona w kamerę. Nasza oferta obejmuje również model Creality Sermoon V1, który nie posiada możliwości podglądu obszaru roboczego.

Ekstruder direct drive

System podawania filamentu w Creality Sermoon V1 Pro oparty jest na ekstruderze direct drive. Charakteryzuje się on niewielkimi rozmiarami i dużą mocą. Podwójna przekładnia oraz wysoki moment obrotowy zapewniają równomierne i precyzyjne podawanie materiału do drukowania.   


Mocny ekstruder o niewielkich rozmiarach


Mocny ekstruder o niewielkich rozmiarachEstetyczna obudowa drukarki 3D Creality
.

Nowoczesny design i cicha praca

Wymiary konstrukcji Sermoon V1 Pro to zaledwie 400 x 380 x 430 mm. Jednocześnie urządzenie pozwala na tworzenie dość dużych wydruków 3D o maksymalnych rozmiarach 175 x 175 x 165 mm. Obudowa drukarki ma ciekawy, nowoczesny design, który łatwo wpasuje w wystrój wnętrza niemal każdego pomieszczenia. Creality Sermoon V1 Pro jest niezwykle cicha (ok. 45 dB), zapewnia tym samym duży komfort pracy. 

Czujnik otwarcia drzwi komory roboczej

Creality Sermoon V1 Pro w odróżnieniu  od podstawowej wersji drukarki posiada dodatkową funkcjonalność w postaci czujnika drzwiczek komory roboczej. W przypadku otwarcia ich w trakcie formowania modelu 3D, praca urządzenia zostaje wstrzymana. Może być wznowiona dopiero po zamknięciu dostępu do pola roboczego. 


Wersja Pro drukarki Sermoon V1 posiada czujnik otwarcia drzwi

Wersja Pro drukarki Sermoon V1 posiada czujnik otwarcia drzwi.

Specyfikacja drukarki 3D - Creality Sermoon V1 Pro

Specyfikacja techniczna
Metoda druku: FDM
Napięcie zasilania: od 200 V do 240 V (AC - sieciowe)
Moc: 150 W
Średnica dyszy: 0,4 mm 
Obsługiwany filament: PLA, ABS, PETG
Średnica filamentu:  1,75 mm
Grubość druku: od 0,1 mm do 0,4 mm
dokładność druku: 0,1 mm
Wyświetlacz: dotykowy 4,3''
Tryb pracy: WiFi, karta SD
Obsługiwane pliki: .stl, .obj, .amf
Obsługiwane slicery: Creality Slicing Software, Cura, Repetier-Host, Simplify3D
Wbudowana kamera: tak
Czujnik otwartych drzwi: tak
Czujnik filamentu: tak
Funkcja wznawiania pracy: tak
Rozmiar druku:  175 x 175 x 165 mm
Temperatura dyszy: 250°C
Temperatura stołu: 80°C
Wymiary drukarki:  400 x 380 x 430 mm
Masa: 11,5 kg

Drukarka 3D - Creality Sermoon V1 Pro Botland - Sklep dla robotyków

Oferujemy znakomitą drukarkę 3D - Creality Sermoon V1 Pro. To wyjątkowy model, który sprawdzi się praktycznie dla każdego. Został zaprojektowany w taki sposób, aby osoba nie mająca nigdy wcześniej styczności z podobnym sprzętem mogła poradzić sobie z pełną obsługą tego urządzenia.

Drukarka posiada pole robocze o wymiarach 175 mm x 175 mm x 165 mm, poziom głośności pracy nie przekracza 45 dB, obudowa jest zamknięta, a wewnątrz znajduje się kamera, za pośrednictwem której można swobodnie podglądać aktualny stan pracy urządzenia.

Drukarki 3D Creality w obudowie

Po wyjęciu z pudełka urządzenie jest w pełni złożone i praktycznie gotowe do użycia - drukarka nie wymaga stosowania skomplikowanej procedury poziomowania stołu roboczego. Dzięki modułowi WiFi i dedykowanej aplikacji, będziesz w stanie sterować sprzętem z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Producent zadbał także o możliwie prosty sposób aplikowania filamentu.

W naszym sklepie znajdziesz także inne modele drukarek oraz szeroki wybór różnego akcesoriów i narzędzi przeznaczonych do drukarek 3D.

3D - rozmiar druku 175x175x165 mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - dokładność 0.1 mm
3D - ilość głowic 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - grubość druku 0.1 - 0.4 mm
3D - temp. dyszy 250 °C
3D - temp. stołu 80 °C
Szerokość opakowania 48 cm
Wysokość opakowania 53 cm
Głębokość opakowania 48 cm
Masa opakowania 15 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Drukarka 3D - Creality Sermoon V1 Pro

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Mateusz D. 30.03.2022 Potwierdzony zakup
Wspaniałe urządzenie, gotowe do pracy po wyjęciu z pudełka. Podświetlanie i kamera są super!
Jarosław 29.06.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: