- EOL
Uwaga! Sprzedaż produktu została zakończona. Sprawdź inne w tej kategorii. |
Opis produktu: NUCLEO-NFC02A1 - NFC Tag - rozszerzenie do STM32 Nucleo
Nakładka do płytek z serii STM32 Nucleo umożliwiająca obsługę systemu NFC 13,56 MHz. Płytka działa w oparciu u układ M24LR04E-R, komunikuje się poprzez interfejs I2C, posiada 4 kb pamięci EEPROM. Złącza są kompatybilne z Arduino Uno.
Specyfikacja NUCLEO-NFC02A1
- Sterownik: M24LR04E-RMN6T/2
- Wbudowana antena PCB: 30 x 30 mm
- Częstotliwość pracy: 13,56 MHz
- Złącza kompatybilne z STM32 Nucleo i Arduino Uno
- 3 diody LED do dyspozycji użytkownika
Szczegółowy opis można znaleźć w dokumentacji oraz na stronie producenta.
NUCLEO-NFC02A1 - NFC Tag - rozszerzenie do STM32 Botland - Sklep dla robotyków
Oferujemy niezwykłą nakładkę NUCLEO-NFC02A1 - urządzenie przeznaczone jest do współpracy z popularną serią płytek STM32 Nucleo. Umożliwia ona obsługę systemu NFC Tag. Urządzenie wyposażone jest przede wszystkim w układ M24LR04E-R i posiada wbudowaną antenę typu PCB o rozmiarach 30 mm x 30 mm.
Producent zadbał, aby dostępne złącza były kompatybilne z STM32 Nucleo oraz Arduino Uno, ale urządzenie może zadziałać również po podłączeniu do innego minikomputera. Można łatwo to zrobić korzystając z wyprowadzonych wyjść ze złącz GPIO. Dodatkowo użytkownik podczas programowania urządzenia, może wykorzystać do swojej aplikacji 3 diody LED, aby na przykład sygnalizować interakcję z drugim obiektem wyposażonym w NFC.
Rozszerzenie do STM32 NUCLEO-NFC02A1
Moduł komunikuje się za pomocą interfejsu I2C i posiada 4 kb pamięci typu EEPROM. Całość została wykonana ze szczególną precyzją i dokładnością. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno do projektów studenckich, jak i do profesjonalnych zastosowań. Wszelkie konieczne szczegóły znajdziesz w dołączonej od producenta dokumentacji technicznej.
W kategorii o nazwie STM32 Nucleo znajdziesz znacznie więcej modułów i nakładek oferujących praktyczne funkcje. Sprawdź także inne nasze produkty w Botland - posiadamy bardzo duży wybór produktów z dziedzin robotyki, automatyki, elektroniki i elektryki.
Przydatne linki |