Moduł sterujący RC-GSM - do zdalnego otwierania/zamykania bram garażowych - Elektrobim

Indeks: ELB-20045 EAN: 5904422379926
Moduł RC-GSM wyprodukowany przez firmę Elektrobim to sterownik do napędu bram garażowych. Umożliwia zdalne otwieranie i zamykanie zautomatyzowanych bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych za pomocą smartfona. Moduł sterujący RC-GSM pozwala kontrolować napęd z dowolnego miejsca (które znajduje się w zasięgu telefonii komórkowej).
Moduł sterujący RC-GSM - do zdalnego otwierania/zamykania bram garażowych - Elektrobim
349,00 zł
283,74 zł netto
Zapłać później
Brakujące sztuki zostaną dostarczone za ok. 1-2 tyg.
Oczekiwanie na dostawę
Producent: Elektrobim

Opis produktu: Moduł sterujący RC-GSM - do zdalnego otwierania / zamykania bram garażowych - Elektrobim

Moduł RC-GSM wyprodukowany przez firmę Elektrobim to sterownik do napędu bram garażowych. Umożliwia zdalne otwieranie i zamykanie zautomatyzowanych bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych za pomocą smartfona. Moduł sterujący RC-GSM pozwala kontrolować napęd z dowolnego miejsca (które znajduje się w zasięgu telefonii komórkowej). Sterownik zasilany jest napięciem stałym w zakresie od 9 V do 24 V. Charakteryzuje się wysoką uniwersalnością, dlatego też współpracuje z szeroką gamą napędów, np. ETM czy KSE. Co ważne, moduł RC-GSM pracuje na wielu częstotliwościach - 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz. Ponadto jest wyjątkowo prosty w montażu i konfiguracji, a jego obsługa jest łatwa i bezproblemowa. Do poprawnego działania urządzenia wymagane jest użycie karty mini-SIM umożliwiającej odbieranie połączeń. Karta nie jest częścią zestawu, należy nabyć ją osobno.

Moduł sterujący RC-GSM - do zdalnego otwierania oraz zamykania bram garażowych od firmy Elektrobim.

Moduł sterujący RC-GSM - do zdalnego otwierania oraz zamykania bram garażowych od firmy Elektrobim.

W naszej ofercie znajdziesz także siłowniki liniowe, za pomocą których można dokonać automatyzacji bram garażowych.

W naszej ofercie znajdziesz także siłowniki liniowe, za pomocą których można dokonać automatyzacji bram garażowych.

Cechy charakterystyczne RC-GSM od Elektrobim

 • Pełna kontrola, która umożliwia zdalne otwieranie i zamykanie bramy z dowolnego miejsca na ziemi
 • Uniwersalność, ponieważ moduł może być obsługiwany przez szeroki zakres napięć oraz jest kompatybilny z wieloma napędami bram garażowych
 • Praca na wielu częstotliwościach: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
 • Odbieranie połączeń za pomocą opłaconej karty mini-SIM. Użycie karty jest wymagane do poprawnej pracy sterownika. Karta nie jest częścią zestawu, należy nabyć ją osobno.

Specyfikacja techniczna modułu RC-GSM

 • Typ: sterownik
 • Przeznaczenie: do napędów bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych
 • Zakres zasilania sterownika: od 9 V do 24 V DC
 • Maksymalny pobór prądu: 50 mA przy zasilaniu 12 V
 • Wyjścia sterownika: NC / NO
 • Częstotliwość pracy: Quad-band 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
 • Rozmiar obsługiwanej karty SIM: mini-SIM (brak w zestawie)
 • Zakres temperatury pracy: od 20°C do 60°C
 • Wymiary sterownika: 82 x 76 x 27 mm
Napięcie zasil. od 9.0 V
Napięcie zasil. do 24.0 V
Moduł - typ Sterownik silników
Szerokość opakowania 13 cm
Wysokość opakowania 10 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.2136 kg

Krzysztof

04/04/23

Pytanie: Witam sterownik w czasie konfiguracji wysyła SMS potwierdzający wykonanie wysłanego mu polecenia za co pobrana jest opłata z karty SIM zainstalowanej w sterowniku. Czy otwarcie lub zamknięcie bramy przez uprawniony nr spowoduje wysłanie takiego sms i wygeneruje dodatkowe koszty na karcie SIM sterownika, czy można to jakoś wyłączyć. Pozdrawiam
Odpowiedź: Urządzenie może podczas normalnej pracy wysyłać powiadomienia z informacją na temat stanu przekaźnika wyjściowego i wtedy rzeczywiście będzie pobierana opłata za SMS. Jednak aby tak się działo, to trzeba włączyć w sterowniku tą funkcję. Domyślnie jest ona wyłączona.

Podczas konfigurowania ustawień urządzenia rzeczywiście są odsyłane wiadomości SMS informujące o statusie wykonania polecenia konfiguracyjnego wysłanego do sterownika. Ale jeśli na karcie PrePaid zabraknie środków, to urządzenie przestanie odsyłać te wiadomości, jednak polecenia będą wykonywane normalnie (za wyjątkiem zapytań o stan urządzenia, numery zapisane na konkretnych pozycjach, siłę sygnału sieci GSM, itp. - czyli wszystkich tych, które wymagają odesłania SMS-a z konkretną informacją, o którą pytamy sterownik). Nadal będzie możliwa konfiguracja urządzenia, np. dodawanie i kasowanie numerów na liście uprawnionych, ale sterownik nie odeśle potwierdzenia wykonania polecenia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: