Laboratorium SkriLab Basic - zestaw podstawowy

Indeks: MBE-20565 EAN: 5904422381691
Zestaw SkriLab Basic składa się z 10 szt. robotów SkriBot, 10 szt. zestawów konstrukcyjnych SkriKit, mat i kart edukacyjnych oraz dostępu do kreatora konstrukcji Creator. Może być on wykorzystywany podczas prowadzenia zajęć z dziedziny techniki oraz informatyki. Pracując z zestawem SkriLab, dzieci rozwijają umiejętności kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów.
Laboratorium SkriLab Basic - zestaw podstawowy
17 750,00 zł
14 430,89 zł netto
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Na zamówienie
Producent: Skriware

Opis produktu: Laboratorium SkriLab Basic - zestaw podstawowy

Zestaw SkriLab Basic składa się z 10 szt. robotów SkriBot, 10 szt. zestawów konstrukcyjnych SkriKit, mat i kart edukacyjnych oraz dostępu do kreatora konstrukcji Creator. Może być on wykorzystywany podczas prowadzenia zajęć z dziedziny techniki oraz informatyki. Pracując z zestawem SkriLab, dzieci rozwijają umiejętności kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów,  rozwijając w tym samym czasie zdolności manualne i kompetencje społeczne, dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak: robotyka, czy programowanie. 

Robot SkriBotZestaw elementów do budowy SkriBota.

Robot SkriBot

Robot SkriBot to zestaw elementów do samodzielnego montażu, pozwalających na zbudowanie robota krok po kroku, jednocześnie ucząc podstaw mechaniki, elektroniki oraz programowania. Nauka ze SkriBotem rozpoczyna się dużo wcześniej niż na etapie programowania, w odróżnieniu z innymi robotami.

Klocki SkriKit

SkriKit to zestaw klocków rozwijający u dzieci umiejętności manualne oraz myślenie i wyobraźnię przestrzenną. Samodzielne konstruowanie pozytywnie wpływa na rozwój koncentracji, zdolności organizacji miejsca pracy, planowania oraz wykorzystania różnego rodzaju połączeń w praktyce. Pojedynczy zestaw składa się z 273 elementów.

Klocki SkriKitZestaw klocków SkriKit.
Maty i karty dydaktyczneMaty i karty dydaktyczne do SkriLab.

Maty i karty w laboratorium SkriLab

W skład zestawu wchodzą również maty miejskie, maty i karty inżynieryjne oraz elektroniczne. Maty miejskie składają się z elementów charakterystycznych dla miejskiego ekosystemu. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane podczas lekcji geometrii, czy kinematyki z wykorzystaniem SkriBotów. Maty inżynieryjne zawierają kolorowe grafiki prezentujące zestawy elementów elektronicznych, przykładowe konstrukcje z wykorzystaniem SkriKita, a także wskazówki do ich stworzenia. Karty inżynieryjne stanowią pomoc dydaktyczną podczas zajęć z elementami konstrukcyjnymi SkriLabu. Na kartach uczniowie znajdą opisy budowy, przeznaczenia danego elementu i sposobu jego wykorzystania. Karty elektroniczne wspierają uczniów podczas pracy z elementami elektronicznymi SkriBota. Na kartach opisane zostały sposoby działania elementów, ich nazwy, wizualizacje w ramach konstrukcji SkriBota, a także grafiki bloczków programistycznych dedykowanych do obsługi danego elementu w aplikacji mobilnej.

Laboratorium SkriLab Basic - zestaw podstawowy Botland - Sklep dla robotyków

Laboratorium SkriLab Basic to zestaw innowacyjnych pomocy edukacyjnych, który może być wykorzystywany podczas zajęć szkolnych i pozalekcyjnych podczas nauki elektroniki, robotyki, fizyki oraz programowania.

W skład zestawu podstawowego SkriLab Basic wchodzą roboty edukacyjne Skriware, zestawy konstrukcyjne klocków SkriKit oraz rozbudowany pakiet map i kart edukacyjnych, a także dostęp do oprogramowania Creator.

Zestawy i roboty edukacyjne Skriware: robotyka w praktyce

Korzystając z nowoczesnych robotów edukacyjnych Skriware oraz stworzonych przez tę markę zestawów konstrukcyjnych i innych pomocy naukowych, można zachęcić dzieci do nauki elektroniki i robotyki poprzez zabawę oraz praktyczne zajęcia i eksperymenty. Pakiet jest przeznaczony dla dzieci od siódmego roku życia w górę.

W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty marki Skriware, w tym roboty edukacyjne SkriBot, zestawy konstrukcyjne SkriKit, drukarki 3D SkriPrint czy pakiety kompatybilne z wymaganiami rządowego programu “Laboratoria przyszłości”.

Wiek 7+

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: