Skaner 3D - 3DMakerpro Whale - pakiet luksusowy

Indeks: VDI-23368
Wysokiej jakości przemysłowy skaner 3D, który z niesamowitą dokładnością przechwyci nawet najbardziej skomplikowane obiekty. Whale został wyposażony w podwójny system skanowania. Profesjonalizm skanera sprawia, że ​​idealnie nadaje się do wysoce specjalistycznych zadań. Pakiet luksusowy zawiera skaner, stół obrotowy, statyw, przewód zasilający, przewód do transmisji danych, adaptery do gniazdek oraz color kit, który umożliwia wykorzystanie smartfona lub aparatu do przechwytywania obiektów wraz z ich teksturą i kolorami.
Skaner 3D - 3DMakerpro Whale - pakiet luksusowy
33 229,00 zł
27 015,45 zł netto
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Na zamówienie
3DMakerpro Whale - pakiety:
Producent: 3DMakerpro

Opis produktu: Skaner 3D - 3DMakerpro Whale - pakiet luksusowy

Wysokiej jakości przemysłowy skaner 3D, który z niesamowitą dokładnością przechwyci nawet najbardziej skomplikowane obiekty. Whale został wyposażony w podwójny system skanowania, dzięki czemu podczas przechwytywania dużego elementu skanowane są osobno skomplikowane szczegóły obiektu, jak i cała jego konstrukcja. Profesjonalizm skanera sprawia, że ​​idealnie nadaje się do wysoce specjalistycznych zadań - od rejestrowania specyfiki miejsca zbrodni lub reliktu archeologicznego, po skanowanie w celu analizy medycznej. Pakiet luksusowy zawiera skaner, stół obrotowy, statyw, przewód zasilający, przewód do transmisji danych, adaptery do gniazdek oraz color kit, który umożliwia wykorzystanie smartfona lub aparatu do przechwytywania obiektów wraz z ich teksturą i kolorami.

Zawartość zestawu.

Whale został wyposażony w podwójny system skanowania.

Podwójny system skanowania

Whale został wyposażony w dwa rdzenie, które osobno skanują elementy obiektu. Macro rdzeń jest odpowiedzialny za rejestrowanie dużych części konstrukcyjnych, a rdzeń micro w tym czasie skanuje drobne szczegóły obiektu. Podwójny system skanowania zapewnia przechwytywanie nawet bardzo obszernych przedmiotów w wysokiej rozdzielczości do 0,2 mm.

Profesjonalne zastosowanie

Skaner został stworzony do precyzyjnego przechwytywania zarówno niewielkich, jak i bardzo obszernych obiektów. Nawet najbardziej skomplikowane kształty i powierzchnie są szybko i z łatwością skanowane przez urządzenie, które następnie generuje precyzyjne modele z dokładnością do 0,05 mm. Dzięki temu Whale może być wykorzystywany do specjalistycznych zadań. Pozwala tworzyć dokładne rekonstrukcje lub projekty części przemysłowych, rejestrować kolory i kształty wszelkiego rodzaju znaczników dowodowych lub gromadzić dane i pomagać w spersonalizowanej analizie w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Źródło światła NIR umożliwia bezpieczne skanowanie twarzy.

Instrukcja obsługi color kit.

Color kit

Pakiet luksusowy, oprócz samego skanera, zawiera również wiele akcesoriów usprawniających proces skanowania. Wśród nich znajduje się color kit, czyli zestaw, który pozwala na dokładne odwzorowanie tekstury i kolorów skanowanego przedmiotu.

Praca w różnorodnym środowisku

Whale posiada wysoką zdolność adaptacji do środowiska i może pracować nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Źródło światła NIR sprawia, że skaner bez problemu przechwyci obiekt w pełnym słońcu, jak również wtedy, gdy przedmiot jest ciemny lub znajduje się w nieoświetlonym pomieszczeniu.

Whale może być wykorzystywany do analizy miejsca zbrodni.

Whale pozwala dokładnie odwzorować skanowany obiekt.

Wspomagany przez sztuczną inteligencję

W skanerze Whale zastosowano inteligentne rozwiązania, które znacznie wpływają na jakość powstałych modeli. Dzięki technologii śledzenia wizualnego w czasie rzeczywistym, skanowanie jest tak samo proste jak nagrywanie filmów wideo. To rozwiązanie pozwala na przechwytywanie bez znaczników na obiekcie. Skaner obsługuje algorytmy, które gwarantują automatyczne wyrównywanie i udoskonalanie powstałych modeli, redukcję szumów oraz mapowanie tekstur.

Wygodny w użyciu

Konstrukcja skanera została zaprojektowana tak, aby wielogodzinna praca z nim nie sprawiała dyskomfortu. Whale pozwala na skanowanie w 3 trybach, w zależności od potrzeb realizowanego projektu. Proces skanowania może odbywać się w trybie ręcznym, obrotowym lub ręcznym ze stołem obrotowym. 

Stół obrotowy oraz statyw umożliwiają pracę w trybie obrotowym.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA SKANERA 3D 3DMAKERPRO WHALE
Dokładność pojedynczego skanowania:
  • makro rdzeń: 0,1 mm
  • mikro rdzeń: 0,05 mm
Rozdzielczość:
  • makro rdzeń: 0,5 mm
  • mikro rdzeń: 0,2 mm
Odległość robocza: 
  • makro rdzeń: do 300 mm
  • mikro rdzeń: do 650 mm
Zasięg pojedynczego skanowania:
  • makro rdzeń: 530 x 370 mm
  • mikro rdzeń: 200 x 100 mm
Prędkość skanowania: do 10 fps
Źródło światła: NIR/LED
Skanowanie na zewnątrz: tak
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0
Kompatybilny system operacyjny: Windows 10 (64-bit), Mac OS 12
Format wyjściowy: .asc, .obj, .stl, .ply
Wymiary: 230 x 148 x 188 mm
Masa: 1500 g


Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: