Skaner 3D - 3DMakerpro Whale - pakiet standard

Indeks: VDI-23366
Wysokiej jakości przemysłowy skaner 3D, który z niesamowitą dokładnością przechwyci nawet najbardziej skomplikowane obiekty. Whale został wyposażony w podwójny system skanowania. Profesjonalizm skanera sprawia, że ​​idealnie nadaje się do wysoce specjalistycznych zadań. Pakiet standard zawiera skaner, przewód zasilający, przewód do transmisji danych oraz adaptery do gniazdek.
Skaner 3D - 3DMakerpro Whale - pakiet standard
30 689,00 zł
24 950,41 zł netto
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Na zamówienie
3DMakerpro Whale - pakiety:
Producent: 3DMakerpro

Opis produktu: Skaner 3D - 3DMakerpro Whale - pakiet standard

Wysokiej jakości przemysłowy skaner 3D, który z niesamowitą dokładnością przechwyci nawet najbardziej skomplikowane obiekty. Whale został wyposażony w podwójny system skanowania, dzięki czemu podczas przechwytywania dużego elementu skanowane są osobno skomplikowane szczegóły obiektu, jak i cała jego konstrukcja. Profesjonalizm skanera sprawia, że ​​idealnie nadaje się do wysoce specjalistycznych zadań - od rejestrowania specyfiki miejsca zbrodni lub reliktu archeologicznego, po skanowanie w celu analizy medycznej. Pakiet standard zawiera skaner, przewód zasilający, przewód do transmisji danych oraz adaptery do gniazdek.

Zawartość zestawu.

Whale został wyposażony w podwójny system skanowania.

Podwójny system skanowania

Whale został wyposażony w dwa rdzenie, które osobno skanują elementy obiektu. Macro rdzeń jest odpowiedzialny za rejestrowanie dużych części konstrukcyjnych, a rdzeń micro w tym czasie skanuje drobne szczegóły obiektu. Podwójny system skanowania zapewnia przechwytywanie nawet bardzo obszernych przedmiotów w wysokiej rozdzielczości do 0,2 mm.

Profesjonalne zastosowanie

Skaner został stworzony do precyzyjnego przechwytywania zarówno niewielkich, jak i bardzo obszernych obiektów. Nawet najbardziej skomplikowane kształty i powierzchnie są szybko i z łatwością skanowane przez urządzenie, które następnie generuje precyzyjne modele z dokładnością do 0,05 mm. Dzięki temu Whale może być wykorzystywany do specjalistycznych zadań. Pozwala tworzyć dokładne rekonstrukcje lub projekty części przemysłowych, rejestrować kolory i kształty wszelkiego rodzaju znaczników dowodowych lub gromadzić dane i pomagać w spersonalizowanej analizie w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Źródło światła NIR umożliwia bezpieczne skanowanie twarzy.

Whale może być wykorzystywany do analizy miejsca zbrodni.

Praca w różnorodnym środowisku

Whale posiada wysoką zdolność adaptacji do środowiska i może pracować nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Źródło światła NIR sprawia, że skaner bez problemu przechwyci obiekt w pełnym słońcu, jak również wtedy, gdy przedmiot jest ciemny lub znajduje się w nieoświetlonym pomieszczeniu.

Wspomagany przez sztuczną inteligencję

W skanerze Whale zastosowano inteligentne rozwiązania, które znacznie wpływają na jakość powstałych modeli. Dzięki technologii śledzenia wizualnego w czasie rzeczywistym, skanowanie jest tak samo proste jak nagrywanie filmów wideo. To rozwiązanie pozwala na przechwytywanie bez znaczników na obiekcie. Skaner obsługuje algorytmy, które gwarantują automatyczne wyrównywanie i udoskonalanie powstałych modeli, redukcję szumów oraz mapowanie tekstur.

Whale pozwala dokładnie odwzorować skanowany obiekt.

Ergonomiczna konstrukcja umożliwia wygodną wielogodzinną pracę z urządzeniem.

Wygodny w użyciu

Konstrukcja skanera została zaprojektowana tak, aby wielogodzinna praca z nim nie sprawiała dyskomfortu. Whale pozwala na skanowanie w 3 trybach, w zależności od potrzeb realizowanego projektu. Proces skanowania może odbywać się w trybie ręcznym, obrotowym lub ręcznym ze stołem obrotowym. Stół oraz statyw potrzebne do skanowania obrotowego znajdują się w pakiecie premium i w pakiecie luksusowym.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA SKANERA 3D 3DMAKERPRO WHALE
Dokładność pojedynczego skanowania:
  • makro rdzeń: 0,1 mm
  • mikro rdzeń: 0,05 mm
Rozdzielczość:
  • makro rdzeń: 0,5 mm
  • mikro rdzeń: 0,2 mm
Odległość robocza: 
  • makro rdzeń: do 300 mm
  • mikro rdzeń: do 650 mm
Zasięg pojedynczego skanowania:
  • makro rdzeń: 530 x 370 mm
  • mikro rdzeń: 200 x 100 mm
Prędkość skanowania: do 10 fps
Źródło światła: NIR/LED
Skanowanie na zewnątrz: tak
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0
Kompatybilny system operacyjny: Windows 10 (64-bit), Mac OS 12
Format wyjściowy: .asc, .obj, .stl, .ply
Wymiary: 230 x 148 x 188 mm
Masa: 1500 g


Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: