Skaner 3D - 3DMakerpro Mole - pakiet luksusowy

Indeks: VDI-23363 EAN: 6975925240159
Mole to profesjonalny skaner 3D zdolny do szczegółowego przechwytywania obiektów i odwzorowania ich najmniejszych detali z dokładnością do 0,05 mm. Urządzenie umożliwia uzyskanie kompletnego, dokładnego modelu, bez konieczności używania znaczników. Pakiet luksusowy zawiera skaner, przewód zasilający, przewód do transmisji danych, statyw, stół obrotowy, instrukcję obsługi oraz color kit, który umożliwia przechwytywanie obiektów dokładnie odwzorowując ich teksturę i kolor.
Skaner 3D - 3DMakerpro Mole - pakiet luksusowy
3 615,00 zł
2 939,02 zł netto
3DMakerpro Mole - pakiet:
Producent: 3DMakerpro

Opis produktu: Skaner 3D - 3DMakerpro Mole - pakiet luksusowy

Mole to profesjonalny skaner 3D zdolny do szczegółowego przechwytywania obiektów i odwzorowania ich najmniejszych detali z dokładnością do 0,05 mm. Dzięki technologii śledzenia wizualnego i autorskiego algorytmu sztucznej inteligencji, urządzenie umożliwia uzyskanie kompletnego, dokładnego modelu, bez konieczności używania znaczników. Bliska podczerwień (NIR), w którą został wyposażony skaner, nie stanowi zagrożenia dla oczu, dzięki czemu można wykonywać bezpieczne skanowanie twarzy. Mole wyposażony został także w optyczne moduły przeciwwstrząsowe, które zapewniają płynne i stabilne skanowanie, nawet w trybie ręcznym. Pakiet luksusowy zawiera skaner, przewód zasilający, przewód do transmisji danych, statyw, stół obrotowy, instrukcję obsługi oraz color kit, który umożliwia przechwytywanie obiektów dokładnie odwzorowując ich teksturę i kolor.

Zawartość zestawu.

Skaner 3D 3DMakerpro Mole.

Najwyższa dokładność

Dzięki bardzo precyzyjnym soczewkom o wysokiej rozdzielczości do 0,1 mm, skaner Mole potrafi dokładnie odwzorować kształt i wymiary skanowanego przedmiotu, wychwytując najdrobniejsze szczegóły. Skaner nadaje się zarówno do pracy z małymi jak i większymi obiektami. Pole robocze pojedynczego skanowania ma wymiary 200 x 100 mm, a odległość skanera od przedmiotu powinna zawierać się w zakresie od 150 mm do 400 mm. 

Color kit

Pakiet luksusowy, oprócz samego skanera, zawiera również wiele akcesoriów usprawniających proces skanowania. Wśród nich znajduje się color kit, czyli zestaw, który pozwala na dokładne odwzorowanie tekstury i kolorów skanowanego przedmiotu. 

‌Precyzyjnie odwzorowana tekstura i kolory obuwia.

Skaner Mole może pracować nawet w pełnym słońcu.

Praca w różnorodnym środowisku

Źródło światła NIR pozwala skanerowi pracować nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Pełne słońce czy nieoświetlone pomieszczenie nie staną na przeszkodzie do uzyskania skanów, dokładnie odzwierciedlających obiekt. Podczerwień NIR umożliwia też bezpieczne skanowanie twarzy.

Niezawodny przy każdym skanowaniu

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom skanera Mole, przy każdym skanowaniu uzyskasz kompletny i dokładny model. Korzystając z technologii śledzenia wizualnego i opracowanego przez 3DMakerpro algorytmu sztucznej inteligencji, urządzenie umożliwia skanowanie bez znaczników, oszczędzając dzięki temu znaczną ilość czasu. Optyczne moduły przeciwwstrząsowe, w które został wyposażony skaner gwarantują płynne i stabilne skanowanie, nawet w trybie ręcznym, z prędkością 10 fps.

Efekt skanowania.

Stół obrotowy oraz statyw znacznie ułatwiają skanowanie.

Wygodny w użyciu

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja Mole sprawia, że ​​skanowanie jest łatwe i przyjemne. Skaner może pracować w trybie ręcznym lub obrotowym. Dodatkowo cichy wentylator znajdujący się wewnątrz obudowy skanera znacznie obniża jego temperaturę, gwarantując dłuższy czas pracy bez ładowania. 

Specyfikacja techniczna skanera 3D 3DMakerpro Mole
Dokładność pojedynczego skanowania: 0,05 mm
Rozdzielczość: 0,1 mm
Odległość robocza:  od 150 mm do 400 mm
Zasięg pojedynczego skanowania: 200 x 100 mm
Wymiary minimalnego skanowania: 15 x 15 x15 mm
Prędkość skanowania: do 10 fps
Źródło światła: NIR
Skanowanie na zewnątrz: tak
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0
Kompatybilny system operacyjny: Android, iOS, Windows 10/11 (64-bit), Mac OS 12/13
Format wyjściowy: .ply, .obj, .stl
Wymiary: 141 x 80 x 80 mm
Masa: 390 g

Szerokość opakowania 35 cm
Wysokość opakowania 33 cm
Głębokość opakowania 18 cm
Masa opakowania 3.75 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: