Znakowarka laserowa EM-Smart Basic1R + rotary - 18W

Indeks: SGF-21589
EM-Smart Basic + Rotary to podstawowe urządzenie do permanentnego znakowania metali oraz niektórych tworzyw sztucznych. Znakowarka posiada markowy laser MAXphotonics o mocy wynoszącej 18 W, dzięki któremu potrafi osiągnąć prędkość grawerowania wynoszącą aż 8000 mm/s, co pozwala obrobić dużą partię produkcyjną w kilka chwil. Dodatkowo w skład wyposażenia urządzenia wchodzi moduł roatacyjny, który pozwala grawerować na okrągłych przedmiotach, takich jak kubki czy pierścionki. Pole robocze urządzenia to 110 x 110 mm.
Znakowarka laserowa EM-Smart Basic1R + rotary - 18W
16 106,00 zł
13 094,31 zł netto
Czas oczekiwania: 4-6 tyg.
Na zamówienie
Znakowarka laserowa EM-Smart Basic1 - wersja:
Producent: EM-Smart

Opis produktu: Znakowarka laserowa EM-Smart Basic1R + rotary - 18W

EM-Smart Basic + Rotary to podstawowe urządzenie do permanentnego znakowania metali oraz niektórych tworzyw sztucznych. Znakowarka posiada markowy laser MAXphotonics o mocy wynoszącej 18 W, dzięki któremu potrafi osiągnąć prędkość grawerowania wynoszącą aż 8000 mm/s, co pozwala obrobić dużą partię produkcyjną w kilka chwil. Dodatkowo w skład wyposażenia urządzenia wchodzi moduł roatacyjny, który pozwala grawerować na okrągłych przedmiotach, takich jak kubki czy pierścionki. Pole robocze urządzenia to 110 x 110 mm. Znakowarka laserowa EM-Smart Basic przeznaczona jest dla firm usługowych, małego biznesu czy agencji reklamowej. Dodatkowym atutem urządzenia są jego niewielkie wymiary, niskie zużycie energii oraz lekka konstrukcja.

W ofercie dostępna również wersja bez przystawki obrotowej - sprawdź!

Znakowarka laserowa EM-Smart Basic + RotaryZnakowarka laserowa EM-Smart Basic z przystawką obrotową.

Trwałe znakowanie metali i plastików

EM-Smart Basic posiada markowy laser MAXphotonics o mocy 18 W, który potrafi grawerować z prędkością do 8000 mm/s, co pozwala na wykonanie permanentnych znakowań nawet dużej partii produkcyjnej w kilka chwil. Powierzchnia robocza znakowarki to 110 x 110 mm. Urządzenie zapewnia efektywne skupienie wiązki.  Skupiony punkt lasera jest cieńszy od ludzkiego włosa, co oznacza wysoką dokładność i czytelność nawet najmniejszych napisów. 

Ze znakowarką EM-Smart Basic oznakujesz takie materiały jak:

 • stal i metale twarde
 • surowe i anodowane aluminium
 • metale szlachetne
 • mosiądz i miedź
 • tytan i stopy tytanu
 • PC (poliwęglan)
 • PP (poliamid)
 • ABS
 • PETG

Szeroki zakres regulacji wysokości

Obszar roboczy EM-Smart Basic wynosi 110 x 110 mm, lecz urządzenie posiada szeroki zakres regulacji wysokości soczewki. Pozwala to na grawerowanie obiektów o wysokości nawet 200 mm. 

Prosta obsługa EM-Smart Basic

 • Szybki montaż. Maszyna wymaga samodzielnego złożenia. Montaż EM-Smart Basic1R jest niezwykle szybki i prosty, wykonasz go w ciągu kilku minut. Za pomocą 12 dołączonych śrub złożysz swoją grawerkę z trzech bazowych elementów.
 • Zintegrowany perforowany stół roboczy. Pozwala na solidny montaż elementów wchodzących w skład zestawu bezpośrednio do stołu maszyny, co zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy.
 • Obsługa różnych rozszerzeń plików. Oprogramowanie dostarczone wraz ze sprzętem pozwala na zaimportowanie wielu popularnych plików m.in. bmp, jpg, gif, plt, png, ai, dxf czy dst.

Przystawka rotacyjna do EM-Smart BasicPrzystawka rotacyjna do znakowarki EM-Smart Basic.

Moduł rotacyjny w EM-Smart Basic

EM-Smart Basic wyposażony został w przystawkę rotacyjną o zakresie odchylenia od 0°C do 90°C oraz maksymalnej średnicy chwytania wynoszącej 10 cm. Za jej pomocą można znakować obiekty obłe i okrągłe, takie jak obrączki, bransoletki, tuleje, termosy, itp. Kupując wersję podstawową urządzenia, nie ma możliwości późniejszego jej rozszerzenia o moduł rotacyjny ze względu na różnice konstrukcyjne wewnątrz urządzenia. 

Główne cechy znakowarki laserowej EM-Smart Basic

 • Lekka konstrukcja. Masa urządzenia wynosi jedynie 12,5 kg, dzięki czemu jest mobilne i może być przenoszone bez większego problemu.
 • Bezpieczeństwo prac. Na froncie maszyny znajduje się przycisk bezpieczeństwa, a samo urządzenie posiada wbudowane zabezpieczenia komponentów elektronicznych, które pozwalają na bezpieczną eksploatację.
 • 18 W mocy. EM-Smart Basic posiada źródło lasera renomowanej marki MAXphotonics o mocy 18 W, co gwarantuje wysoką jakość komponentów. Zakładana żywotność przez producenta wynosi 100000 h. 
 • Niskie zużycie energii. Urządzenie pobiera jedynie 120 W mocy podczas pracy, co jest jednym z najlepszych wyników w klasie laserów Fiber. 
EM-Smart Basic + Rotary

Znakowarka laserowa EM-Smart Basic1R + rotary - 18 W.

Specyfikacja znakowarki laserowej EM-Smart Basic + rotary
Pole robocze 110 x 110 mm
Moc lasera 18 W Fiber laser
Prędkość od 0 mm/s do 8000 mm/s
Długość fali 1064 nm
Maks. wysokość przedmiotu 200 mm
Zasięg przystawki obrotowej od 9 mm do 100 mm
Kąt odchylenia przystawki obrotowej od 0° do 90°
Zużycie energii do 160 W
Temperatura pracy od 15°C do 35°
System operacyjny Windows
Komunikacja z maszyną USB
Wymiary 305 x 435 x 525 mm
Masa 10 kg
Zawartość zestawu Laser, okulary ochronne, pendrive z oprogramowaniem, przewód USB


Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: