Kategorie

Pozostałe

Akcesoria samochodowe poprawiają komfort podróżowania nie tylko podczas długich podróży, ale również w trakcie krótkich przejażdżek. Korzystają z nich zarówno zawodowi kierowcy, jak i osoby, które sporadycznie wsiadają za kierownicę. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór akcesoriów, dzięki czemu każdy użytkownik pojazdu może wybrać produkt dopasowany do swoich preferencji. Wybrane modele są zasilane z gniazda zapalniczki samochodowej, dzięki czemu charakteryzują się szerokim zastosowaniem i współpracą z praktycznie każdym autem dostępnym na rynku.

Przydatne akcesoria samochodowe

W ofercie sklepu Botland znajdziesz m.in. silikonowe podkładki, które zapobiegają przemieszczaniu się telefonu, kluczy i innych drobiazgów znajdujących się na desce rozdzielczej, zarówno podczas gwałtownego hamowania, jak i dynamicznego przyspieszania oraz jazdy po nierównej nawierzchni. Oferujemy różne wymiary podkładek, dzięki czemu dopasowanie konkretnego modelu do swoich potrzeb nie stanowi problemu. W naszym asortymencie znajdziesz również niezwykle przydatne szybkozłączki, pozwalające na błyskawiczne łączenie przewodów, bez potrzeby mozolnego usuwania izolacji. Kolejnym akcesorium jest lutownica oporowa, zasilana ze wspomnianego wcześniej gniazda zapalniczki. Niewielkie rozmiary, w połączeniu z wysoką wydajnością sprawiają, że tego typu akcesoria samochodowe są nieocenione np. w razie awarii instalacji elektrycznej podczas dalekiego wyjazdu. Ponadto w ofercie Botland znajdziesz kompaktowe transmitery umożliwiające bezprzewodowe przesyłanie muzyki i rozmów telefonicznych bezpośrednio do systemu audio znajdującego się w samochodzie. Co więcej, dodatkowa funkcjonalność w postaci wydajnej ładowarki znacząco zwiększa możliwości wykorzystania tego typu akcesorium.

Pozostałe akcesoria samochodowe

W naszym asortymencie dostępne są moduły diagnostyczne umożliwiające sprawdzenie poszczególnych układów samochodowych w celu poszukiwania ewentualnych błędów. Tego typu urządzenie może być wykorzystywane zarówno z Arduino, Raspberry Pi, jak i innymi minikomputerami. W Botland oferujemy również przenośne ładowarki do akumulatorów zasilane napięciem sieciowym 230 V, wyposażone w czytelny wskaźnik naładowania. Ponadto możesz kupić u nas zestaw czujników parkowania, charakteryzujących się niezwykłą dokładnością i niewielkimi rozmiarami. W zestawie otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy montażowe, pozwalające na samodzielną instalację. Akcesoria samochodowe dostępne w naszym sklepie wyróżniają się nie tylko dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania, ale również długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Zastosowanie

W zależności od konkretnego produktu, akcesoria charakteryzują się różnym zastosowaniem. W naszej ofercie można znaleźć kompletne zestawy narzędziowe wyposażone m.in. w miernik ciśnienia opon, przewody rozruchowe oraz śrubokręty, które mogą okazać się nieocenione w przypadku drobnych awarii auta, szczególnie podczas dłuższego wyjazdu. Zestaw jest zamknięty w kompaktowej walizce wykonanej z lekkiego, aczkolwiek wytrzymałego materiału. W sklepie Botland znajdziesz również lampy ostrzegawcze LED z kilkoma trybami działania oraz niezwykle głośne syreny podłączane do gniazda zapalniczki.