Kategorie

BroadLink - automatyka domowa

Automatyka domu nie jest już marzeniem sennym fanów zaawansowanej technologii – to już przyszłość, która dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Chcąc cieszyć się inteligentnym mieszkaniem, warto korzystać z najbardziej innowacyjnych rozwiązań, które gwarantują najwyższą jakość i najwięcej możliwości – BroadLink to najlepszy przykład asortymentu, który spełni wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

BroadLink – przyszłość to teraźniejszość

System inteligentnych domów przyszedł do nas znienacka. Początkowo funkcje były ograniczone do podstawowych czynności, np. czasowego podnoszenia i opuszczania rolet o konkretnej godzinie lub włączenia światła za pomocą ruchu. Popularność takich rozwiązań przyniosła nam jednak dużo szybszy rozwój takich produktów, dzięki czemu dziś możemy wszystko kontrolować za pomocą smartfona. Inteligentne sterowniki Wi-Fi to coś, co powinien posiadać każdy lokator stawiający na wysoki standard wyposażenia.

BroadLink to nie tylko komfort i wygoda użytkowania swojej nieruchomości, ale także bezpieczeństwo domowników oraz samego obiektu. Dzięki obsłudze wyposażenia z pozycji użytkownika telefonu komórkowego możesz nie tylko ustawić odpowiednią temperaturę klimatyzacji, ale także monitorować swój dobytek – w kilka sekund będziesz wiedział, czy ktoś jest w domu, nawet będąc na drugim końcu świata. Chociaż jest to atrakcyjna wizja, nie rezygnujcie ze standardowych elementów. Czujniki i alarmy zapewnią Wam maksimum bezpieczeństwa i błyskawicznie poinformują odpowiednie służby o ewentualnym zagrożeniu.

Funkcjonalność, której każdy pożąda

Czym produkty marki BroadLink wyróżniają się na tle konkurencji? Największym atutem jest możliwość ustawienia indywidualnych linii czasowych, np. linii snu. Polega to na ustawieniu indywidualnej temperatury klimatyzacji, która ma zostać ustawiona o konkretnej godzinie. Lubisz zasypiać, gdy jest chłodno, jednak nie lubisz budzić się w wyziębionej sypialni? To nie problem! Możesz ustawić swoją ulubioną temperaturę do snu o godzinie 18, po czym wskazać urządzeniu podwyższenie jej o godzinie 6 lub 7 do satysfakcjonującego poziomu.

Takich propozycji jest wiele, a za pomocą sterowników BroadLink istnieje możliwość połączenia z listą ponad 5000 produktów. Nie czekaj i sam przekonaj się o tym!