Kategorie

BroadLink - automatyka domowa

W kategorii “Broadlink - Automatyka domowa” znajdziesz gotowe urządzenia do zamiany Twojego zwykłego domu w inteligentny budynek, którego wyposażenie wpisuje się w ideę IoT (Internet of Things, czyli Internet Rzeczy). Oferujemy specjalne inteligentne gniazda ścienne, przekaźniki 230 V i przyciski oraz centrale do kontroli i sterowania całym systemem. Dzięki nim nie tylko będziesz mógł sterować każdym podłączonym urządzeniem, ale też zapisywać statystyki dotyczące korzystania z nich oraz zużycia energii elektrycznej. Korzystając z takich rozwiązań, zwiększasz stopień kontroli nad każdym z procesów wykonywanych przez podłączone urządzenia elektroniczne podłączone do systemu. Możesz też, dzięki takim rozwiązaniom, zwiększyć bezpieczeństwo domowników i samego mieszkania przy pomocy programów antywłamaniowych.

Filtrowanie

Inteligentny budynek
Producenci

Broadlink – automatyka domowa

Urządzenia automatyki domowej od producenta Broadlink są bardzo praktycznymi narzędziami, które pomogą zamienić Twój dom w inteligentny budynek, nad którym możesz mieć kontrolę z poziomu aplikacji na smartfonie. Każde z tych urządzeń, po podłączeniu do sieci WiFi, stanie się częścią systemu. Możesz w ten sposób sterować dowolnym urządzeniem, podłączonym na przykład przez inteligentną wtyczkę, przekaźnik czy przycisk do włączania oświetlenia w pomieszczeniu. Do dyspozycji są również dedykowane systemy alarmowe, których elementami są czujniki otwierania drzwi, czujniki ruchu oraz urządzenie centralne. Możesz w prosty sposób rozszerzyć zestaw i ochronę, dołączając kolejne czujniki (na przykład do kolejnych drzwi wejściowych lub do bramy garażowej).

Wszystkie te elementy są kompatybilne z innymi produktami Broadlink oraz z dedykowaną aplikacją (E-Control) na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Taki sprzęt jest w stanie tworzyć różne zależności i zaprojektowane sceny, jak na przykład imitację obecności w mieszkaniu podczas długiego urlopu. Dobrym przykładem są włączające i wyłączające się sprzęty (radio, telewizja) oraz światła w różnych pomieszczeniach. Dołączone do systemu czujniki możesz również wykorzystywać do tworzenia zależności niemających bezpośrednio powiązania z ochroną przed włamaniami, na przykład sprowadzającą się do uruchamiania oświetlenia lub klimatyzacji po wykryciu obecności w danym pomieszczeniu.

Co oferujemy w tym dziale?

Znajdziesz w Botland atrakcyjną ofertę zestawu z centralą oraz czujnikami. Produkt ten przeznaczony jest do ochrony antywłamaniowej. Proponujemy również wysokiej jakości przyciski ścienne do uruchamiania oświetlenia. Urządzenia montowane są w miejscach tradycyjnych czujników i łączą się bezprzewodowo z siecią WiFi. Włączniki zawierają od jednego do trzech przycisków, są wykonane ze szkła hartowanego, komunikują się za pomocą fal o częstotliwościach 433 MHz, a oprócz światła mogą kontrolować przykładowo pracę klimatyzacji lub elektrycznych rolet. W asortymencie posiadamy również centrale sterujące o różnych możliwościach, a także przekaźniki oraz inteligentne wtyczki. Poza możliwością zdalnej kontroli urządzenia posiadają również fizyczne przyciski spełniające funkcję awaryjną w przypadku braku możliwości skorzystania z aplikacji.