Konektor z gwintem M6 do rurki teflonowej 4mm

Indeks: AMS-18955 EAN: 5904422355234
Konektor PC4M6 pozwalający na podłączenie rurki PTFE do hotendu drukarki 3D. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału, co zapewnia długą żywotność produktu. Konektor z jednej strony zakończony jest gwintem M6, służącym do montażu w korpusie hotendu. Z drugiej strony znajduje się ruchomy plastikowy wpust rurki PTFE o średnicy 4 mm, której głównym zadaniem jest transport filamentu z ekstrudera do hotendu. Szybkozłącze pneumatyczne ma wysokość 18 mm i szerokość 10 mm.
Konektor z gwintem M6 do rurki teflonowej 4mm
6,50 zł
5,28 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Konektor z gwintem M6 do rurki teflonowej 4 mm

Konektor PC4M6 pozwalający na podłączenie rurki PTFE do hotendu drukarki 3D. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału, co zapewnia długą żywotność produktu. Konektor z jednej strony zakończony jest gwintem M6, służącym do montażu w korpusie hotendu. Z drugiej strony znajduje się ruchomy plastikowy wpust rurki PTFE o średnicy 4 mm, której głównym zadaniem jest transport filamentu z ekstrudera do hotendu. Szybkozłącze pneumatyczne ma wysokość 18 mm i szerokość 10 mm.

Przedmiotem sprzedaży jest jeden konektor

Przedmiotem sprzedaży jest jeden konektor.

Konektor do rurki PTFE

Konektor do rurki PTFE.

Specyfikacja konektora PC4M6

  • Materiał wykonania gwintu: metal 
  • Materiał wykonania wpustu: plastik
  • Wysokość całkowita konektora: 18 mm
  • Szerokość całkowita konektora: 10 mm
  • Rozmiar gwintu (montaż w hotendzie): M6
  • Kompatybilny z rurkami PTFE o średnicy 4 mm

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również konektor z gwintem M10 oraz rurki PTFE o średnicy 4 mm w kolorze białym i niebieskim.

Konektor z gwintem M6 do rurki teflonowej 4 mm

Konektor z gwintem M6 to element, który pozwala na połączenie hotendu w drukarce 3D z rurką teflonową doprowadzającą filament z ekstrudera. Oferowany model jest przeznaczony do wykorzystania z wszystkimi rurkami PTFE o średnicy zewnętrznej wynoszącej 4 mm (na przykład rurki teflonowe 2/4 i 3/4).

Element został wykonany z metalu połączonego z wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Konektor cechuje się dużą odpornością na zmiany temperatury oraz obciążenia mechaniczne, a jego precyzyjne wykonanie pozwala uniknąć powstawania niechcianych luzów podczas montażu i eksploatacji.

Uniwersalny konektor z gwintem M6

Konektor pasuje do wszystkich hotendów drukarek 3D wyposażonych w gwint M6, pozwalając na połączenie z dowolną rurką PTFE 4 mm. Nasza oferta obejmuje również modele konektorów przeznaczone do użycia z hotendami z gwintem M10.

W naszym asortymencie znajdziesz bardzo szeroki wybór części zamiennych oraz elementów do budowy drukarek 3D. Dostępne są między innymi rurki teflonowe o różnej średnicy i długości, konektory, łożyska i wałki liniowe, czujniki filamentu, prowadnice do przewodów, koła i paski zębate, silniki krokowe, osłony do bloków grzewczych, radiatory, wentylatory, dysze, ekstrudery i wiele innych produktów z tej kategorii.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 7 cm
Głębokość opakowania 1 cm
Masa opakowania 0.007 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Konektor z gwintem M6 do rurki teflonowej 4mm

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: