Kategorie

iNode - czujniki i moduły Bluetooth Android

W tej kategorii oferujemy urządzenia przeznaczone do zastosowania w systemach automatyki domowej lub przemysłowej. Proponujemy między innymi bramki Bluetooth, mikrokontrolery USB, czujniki (temperatury, wilgotności, ciśnienia, ruchu), akcelerometry, magnetometry, programowalne moduły USB z systemami RFID, przekaźniki Bluetooth, moduły UART, monitory zużycia energii oraz lokalizatory iBeacon.

Filtrowanie

Inteligentny budynek
Producenci

Inode - Czujniki i moduły Bluetooth Android

Inode to renomowana firma, która często wprowadza na rynek technologiczny praktyczne innowacje. W kategorii “Inode - Czujniki i moduły Bluetooth Android” łatwo znajdziesz nowoczesne rozwiązania umożliwiające odczyt istotnych parametrów z połączonych bezprzewodowo czujników. Urządzenia tego typu są zgodne z najnowszymi standardami komunikacji i bezpieczeństwa. Dzięki modułom i czujnikom z tej kategorii w prosty sposób możesz na przykład kontrolować parametry w trudno dostępnych miejscach z pozycji smartfona, a także podłączyć do swojego systemu automatyki domowej czujnik ciśnienia, temperatury i wilgotności, który będzie się łączył drogą bezprzewodową (przy pomocy interfejsu Bluetooth w wersji 4.0) z modułem podłączonym do sieci Ethernet. Taka bramka Bluetooth może otrzymywać sygnały od większej ilości stacji z czujnikami mierzącymi warunki poza mieszkaniem i w konkretnych pomieszczeniach, a następnie przekazywać zebrane informacje do sterownika z regulacją temperatury. System z odpowiednim algorytmem uwzględniającym pojemność cieplną budynku może wówczas na tej podstawie optymalizować pracę urządzeń takich jak klimatyzacja i ogrzewanie, aby zapewnić komfort termiczny mieszkańcom.

Co oferujemy w tym dziale?

W tej kategorii prezentujemy szeroki wybór czujników umożliwiających przesył danych za pośrednictwem interfejsu Bluetooth w najnowszej generacji (4.0). Są to na przykład lokalizatory, które pozwalają na tworzenie systemu nawigacji wewnątrz budynków. Dostępne są także monitory zużycia energii (magnetometry), dzięki którym możesz sterować i rozkładać w czasie pracę urządzeń elektrycznych, aby momenty największego zużycia energii przypadały na taryfę o najniższym koszcie. Większość z czujników w naszym asortymencie umożliwia kontrolę wielu wielkości na raz - są to na przykład: czujnik temperatury, wilgotności i ciśnienia; temperatury i ciśnienia; czujnik ruchu i pola magnetycznego; czujnik ruchu, temperatury i wilgotności; ruchu, temperatury i ciśnienia oraz wiele innych. Posiadamy także urządzenia do kontroli identyfikatorów RFID, przekaźniki Bluetooth czy moduły USB. Bardzo istotne są również bramki Bluetooth, umożliwiające połączenie z siecią Ethernet oraz z sensorami poprzez Bluetooth.