Kategorie

iNode - czujniki i moduły Bluetooth Android

Wszystkie mieszkania, biura, domy, czy obiekty publiczne powinny być wyposażone w zaawansowane czujniki, które będą stale monitorować stan otoczenia. Dzięki nim każdy lokator i osoba przebywająca w pomieszczeniu zamkniętym lub obiekcie może czuć się bezpiecznie. iNode to gwarancja satysfakcji dla wszystkich osób, które samodzielnie chcą przygotować swój dom, firmę lub podwórko na każdą ewentualność. Nie ryzykuj więc bezpieczeństwem osób z Twojego otoczenia i wybierz sprawdzone rozwiązania.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

iNode dla wszystkich domów i podwórek

Każdy właściciel nieruchomości marzy o tym, by mieć wszystkie informacje cały czas pod ręką. Warto zwrócić uwagę na temat obiektu, jego stanu i tego, co dzieje się w nim podczas nieobecności. Często nieruchomość jest największą inwestycją w życiu właściciela lub stanowi azyl, w którym tworzymy ciepło domowego ogniska z rodziną i bliskimi. iNode oferuje wysokiej jakości czujniki, które sprawdzą się we wszystkich obiektach mieszkalnych. Inteligentny dom jest na wyciągnięcie ręki i zapewni Wam bezpieczeństwo. Nie ma sensu zwlekać z montażem tych elementów, narażając lokatorów i siebie na zagrożenia.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie m.in. czujniki temperatury, ruchu, wilgoci, ciśnienia itp. To niewielkie moduły, które kompatybilne są zarówno z popularnym na całym świecie Arduino, jak i niezastąpionym Windowsem – stworzenie własnej stacji pogodowej lub systemu monitoringu domu nie powinno stanowić problemu, nawet jeśli ktoś nie posiada doświadczenia w pracy z takimi narzędziami.

Czujniki w firmach, fabrykach i magazynach

Zabezpieczenie obiektu firmowego, w którym pracują i przebywają ludzie, jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Do bardzo przydatnych produktów dostępnych w tej kategorii, można zaliczyć przykładowo czujnik ruchu, akcelerometr i magnetometr, inteligentny czujnik RFID, lokalizator, czy chociażby monitor zużycia energii.

Takie elementy pozwalają zarówno zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym w budynku, nadzór nad obecną sytuacją, jak i weryfikowanie, które miejsca zużywają najwięcej energii – co przełoży się na znalezienie dodatkowych oszczędności i wyeliminowanie wielu awarii, których nie widać na pierwszy rzut oka.

iNode to doskonały wybór zarówno dla prywatnych właścicieli domów jednorodzinnych oraz mieszkań, jak i przedsiębiorców, którym zależy na bezpieczeństwie obiektu i osób w nim przebywających.