Kategorie

Moduły i zestawy Raspberry Pi 3B

Raspberry Pi 3 to jeden z najlepszych i najpopularniejszych minikomputerów na świecie. Oferuje nieskończoną ilość możliwości, wyjątkową wydajność, niezawodną pracę i przede wszystkim doskonałą jakość materiałów. Moduły Raspberry Pi 3 znajdujące się w naszym sklepie to najwyższa półka wyposażenia, dzięki któremu każdy projektant, konstruktor, programista lub majsterkowicz, będzie mógł zrealizować swój plan. Zobacz, co na Ciebie czeka w tej kategorii.

Moduły i zestawy Raspberry Pi 3 na każdą okazję

Jesteś początkującym użytkownikiem Raspberry Pi i minikomputerów? W tym miejscu znajdziesz zestawy, które powinny pomóc Ci w zdobyciu satysfakcjonującego doświadczenia i umiejętności. StarterKit to świetna propozycja dla osób, które szukają niezbędnych podzespołów i komponentów w jednym miejscu. W tej części sklepu znajdziecie oficjalny zestaw startowy, w którego skład wchodzą m.in. narzędzia, czujniki, akcesoria, podstawowe moduły i książka. Jest to świetny pomysł na prezent dla miłośników komputeryzacji, automatyzacji, robotyki i innowacji technologicznych.

Dla bardziej wymagających użytkowników, którzy szukają zaawansowanych modułów, posiadamy gotowe zestawy Raspberry Pi 3 do automatyzacji budynku i nie tylko. W innych kategoriach sklepu Botland.com.pl znajdziecie także moduły i zestawy Raspberry Pi Zero lub wcześniejszej serii Raspberry Pi 2 B+ A+

Co Raspberry Pi 3 może zaoferować użytkownikom?

Dużo lepszą wydajność od swojego poprzednika. Jego moc obliczeniowa jest znacznie większa, co także przekłada się na możliwości. Dodatkowo nie trzeba inwestować w moduły komunikacji bezprzewodowej, ponieważ Raspberry Pi 3 posiada zintegrowany z Wi-Fi i Bluetooth układ radiowy. Jest to ogromna wygoda dla wszystkich konstruktorów, niezależnie od ich umiejętności i doświadczenia. Konstrukcje z wykorzystaniem czujników, modułów i części Raspberry Pi 3 gwarantują niezawodne oraz nieograniczone funkcjonalności. Z ich pomocą bez problemu możesz stworzyć system automatyzacji nieruchomości, inteligentny monitoring, czy robotyczne ramię, które swoją precyzją będzie zawstydzać nawet profesjonalnych zegarmistrzów.

Jeśli jednak potrzebujecie konkretnych podzespołów (np. obudowy do Raspberry Pi lub zasilanie), także znajdziecie je w Botland.com.pl. Dysponujemy wszystkim, co można wykorzystać w urządzeniach elektronicznych.