Kategorie

Żarówki LED - akcesoria

Oświetlenie LED od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, m.in. ze względu na niski pobór energii elektrycznej, który przekłada się na znacznie niższe rachunki za prąd. Ponadto cechuje się długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Oświetlenie LED można zintegrować z różnego rodzaju akcesoriami, dzięki czemu zyska dodatkową funkcjonalność i użyteczność. Peryferia tego typu są wykorzystywane m.in. w systemach inteligentnych domów i budynków dla poprawy komfortu domowników lub pracowników. Oferujemy urządzenia różniące się od siebie nie tylko mocą, ale również napięciem zasilania czy długością fali światła, dzięki czemu każdy użytkownik może indywidualnie dostosować akcesoria do swoich wymagań. Dzięki naszym peryferiom bez trudu zmienisz oświetlenie w swoim domu lub mieszkaniu. Co więcej, możliwe jest zdalne sterowanie z poziomu zainstalowanej aplikacji w telefonie i smartfonie, a także poprzez komendy głosowe lub za pośrednictwem pilota.

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Moc nominalna
LED długość fali
Długość przewodu
LED - ilość diod
LED rodzaj
LED barwa
LED cyfrowe
LED strumień
LED kąt świecenia
LED kształt
LED montaż
LED żarówka gwint
Klasa szczelności
LED soczewka
Klasa energetyczna

Szeroki wybór akcesoriów do oświetlenia

W asortymencie sklepu Botland można znaleźć m.in. czujniki ruchu emitujące niewidzialne dla ludzkiego oka promienie podczerwone. Głównym zadaniem takiego urządzenia jest włączenie obwodu w przypadku wykrycia ruchu, a następnie wyłączenie po upływie wcześniej ustalonego czasu. Nasze urządzenia działają w zakresie nawet do 360 stopni w odległości do kilkunastu metrów. Oferujemy także czujniki, które są wkręcane do standardowych gwintów E27 i obsługują żarówki o różnej mocy. Takie rozwiązanie nie tylko eliminuje konieczność każdorazowego włączania i wyłączania oświetlenia, ale również znacząco ogranicza zużywanie energii elektrycznej. Ponadto wybranymi modelami można sterować za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Czujniki tego typu można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w dzień, jak i w nocy. Co więcej, oferujemy także modele natynkowe i podtynkowe. Te ostatnie są przeznaczone do montażu w suficie podwieszanym. W ofercie Botland znajdziesz też czujniki ruchu przeznaczone do zabudowy, które mogą bezpiecznie sterować oświetleniem o bardzo dużej mocy, przekraczającej 1000 W. Nasze czujniki cechują się szerokim zakresem temperatury roboczej, dzięki czemu można z nich korzystać praktycznie w każdych warunkach bez obawy o efektywność i skuteczność działania.

Inteligentne żarówki LED

Chcąc urozmaicić oświetlenie w naszym domu lub mieszkaniu, można wykorzystać inteligentne żarówki LED, które mają możliwość połączenia się z lokalną siecią Wi-Fi. Urządzenia tego typu mogą być nie tylko sterowane przy pomocy aplikacji, ale również za pośrednictwem komend głosowych. Dużą popularnością cieszą się żarówki umożliwiające świecenie we wszystkich kolorach z palety RGB. Całością ustawień można zarządzać praktycznie z każdego miejsca na świecie. Ponadto aplikacje są dostępne na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, w tym iOS i Android. Oferujemy modele współpracujące m.in. z Amazon Alexa i Google Home, dzięki którym zyskujesz dostęp do nowoczesnych serwisów wspierających użytkowników na wiele sposobów.

Pozostałe akcesoria

W naszym sklepie znajdziesz także tuby LED, które są zasilane napięciem 230 V AC. Urządzenia tego typu oferują bardzo dobrą wydajność świetlną przy jednoczesnym pobieraniu niewielkiej ilości energii elektrycznej. Co więcej, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości diod cechują się długą żywotnością. Oferujemy również lampy solarne wyposażone m.in. w czujnik ruchu. Urządzenia tego typu są niezwykle przydatne do oświetlania ścieżek, ogrodów, a także domów. Podczas dnia promienie słoneczne uzupełniają energię we wbudowanym akumulatorze, który po zmierzchu zasila energooszczędne diody LED. Szukasz akcesoriów do oświetlenia LED? Chcesz sprawić, żeby Twój dom lub mieszkanie były bardziej smart? Zapoznaj się z szeroką ofertą sklepu Botland, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania oświetleniem. Zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z oświetleniem i nie tylko.