Kategorie

Przewody miniUSB 2.0

Przewody miniUSB 2.0

Jeśli jesteś fotografem amatorem i przy pomocy swojego telefonu robisz mnóstwo zdjęć, to z pewnością wiesz, czym jest przewód miniUSB 2.0. Bez tego ani rusz, ponieważ nie chcesz, by Twoje zdjęcia zostały na telefonie. Koniecznie musisz pozwolić ujrzeć im światło dzienne i zgrać je na komputer lub inny nośnik, by móc je wywołać, czy też pochwalić się bliskim robiąc pokaz slajdów na rodzinnym obiedzie. Przewód mini USB to nieodłączny i bezsprzecznie najlepszy obecnie sposób na transfer danych z urządzeń cyfrowych. Przecież każdy z nas lubi mieć gotowe rozwiązanie na wyciągnięcie ręki. To właśnie umożliwiamy, skupiając w naszym asortymencie kable USB najwyższej jakości.

Filtrowanie

Przewód - Typ:
Przewód - Standard:
Ilość pinów
Kolor:
Długość przewodu:
Raster:

Zegar tyka

Nie marnujemy czasu na długotrwały przesył danych, który zafundują nam wcześniejsze przewody USB czy kable mini USB. Jeszcze niedawno, żeby przesłać dane z jednego urządzenia na drugie, potrzebowaliśmy do tego tyle czasu, że spokojnie można było obejrzeć cały odcinek telenoweli, która leciała w TV. Obecnie, dzięki najnowszym technologiom, które dopasowane są do użytkowników, możemy w kilka sekund lub kilka minut, w zależności od wielkości transferowanego pliku, wykonać tę czynność. Aktualnie na rynku są najwyższej jakości i świetnie dopracowane przewody miniUSB 2.0, które my również posiadamy w swojej ofercie. Kto lepiej zadba o naszych klientów jak nie my sami?

Dla każdego coś fajnego

W zależności od tego, czego potrzebujesz, mamy w swojej ofercie różne przewody mini USB. Botland proponuje przewody mini USB 2.0, dzięki którym możemy w tempie ekspresowym przesyłać dane po podłączeniu do komputera. Ponadto mamy krótkie kable o długości 20 cm, które służą do ładowania urządzeń mobilnych, ale nie posiadają linii do transmisji danych. Jakby tego było mało, dla jeszcze większej wygody i komfortu użytkowania, możesz u nas kupić przewody, które mają wbudowany HUB USB, co pozwala na podłączenie nawet trzech różnych urządzeń jednocześnie. Przewody te mają bowiem trzy końcówki wyjściowe:

- wtyk USB typu B

- wtyk microUSB B

- miniUSB B

Przewody od A do Z

W tej kategorii amatorzy elektroniki znajdą również przewody mini USB o różnej długości – od 20 cm, aż do 180 cm. Jeśli szukasz 2w1, to świetnie trafiłeś, ponieważ znajdziesz u nas również kabel, który łączy mini USB i mikro USB. Czyli zgodnie z zapotrzebowaniem każdy znajdzie coś dla siebie. Po co komplikować sobie życie, skoro w naszym sklepie można kupić kabel dokładnie taki, jaki potrzebujemy.