Kategorie

Żarówki LED

Żarówki Led

Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Chcesz być Eko i Trendy? Nasza oferta żarówek LED jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Znajdziesz tu inteligentne, kolorowe i klasyczne rodzaje oświetlenia ledowego. Pozwoli Ci to uczynić swój dom miejscem nowoczesnym, nie wydając fortuny na drogie systemy oświetlenia. „Ledy” dodają wnętrzom niepowtarzalnego klimatu i dają świadomość dbania o środowisko. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty oświetlenia Led i dołącz do grona „oświeconych” już dziś!

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Moc nominalna
LED długość fali
Długość przewodu
LED - ilość diod
LED rodzaj
LED barwa
LED cyfrowe
LED strumień
LED kąt świecenia
LED kształt
LED montaż
LED żarówka gwint
Klasa szczelności
LED soczewka
Klasa energetyczna

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Technika w minimalistycznej formie

Żarówki typu LED zbudowane są z małych diod elektroluminescencyjnych, które zostały umieszczone w różnych oprawach, często pozwalających na zastosowanie ich tam, gdzie zwykła żarówka nie miałaby racji bytu. Rozwój technologii żarówek LED pozwolił na zminimalizowanie ich rozmiarów oraz poboru prądu, czyniąc je najbardziej energooszczędnymi na rynku. Zmniejszone wydzielanie ciepła oraz zwiększona wytrzymałość na wstrząsy sprawiają, że żarówki charakteryzują się najdłuższą żywotnością. Sprawność fizyczna takich żarówek dawno już przewyższa standardowe, nierzadko przestarzałe żarówki żarnikowe.

W trosce o domowy budżet i środowisko

Żarówki LED to dziś powszechny standard, na dobre zadomowiły się w naszym otoczeniu. Jeżeli leży Ci na sercu los naszej planety pomyśl jak o nią zadbać. W tym miejscu pojawia się nasz sklep z ofertą oświetlenia ledowego. Pozwoli Ci to unowocześnić swoje wnętrza, nie wydając przy tym dużych pieniędzy. Tego typu żarówki nie zużywają dużych ilości prądu, co dodatkowo pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach. Dzisiejsza technologia pozwala sterować każdą pojedynczą żarówką z osobna przy pomocy smartphona i sieci WIFI. Posiadamy w naszym sklepie również żarówki LED, którymi można sterować za pomocą dołączonego do zestawu pilota.

Nowoczesność i wzornictwo

Kupując żarówki LED najnowszej generacji, nadasz swojemu wnętrzu nutę nowoczesności. Jeżeli jednak cenisz sobie tradycję, w naszej ofercie również znajdziesz coś dla siebie. Posiadamy żarówki zmieniające kolory światła, intensywność świecenia czy imitujące płomień świecy. Zmieniając barwę bądź temperaturę świecenia, zadbasz o odpowiednie oświetlenie do nauki, zabawy czy relaksu. Prawdziwą rewolucją w sterowaniu oświetleniem okazuje się budowa tak zwanych systemów świetlnych, sterowanych przez aplikacje mobilne. Daje to możliwość zaplanowania scenariuszy oświetlenia, realizujących założenia na daną sytuację. W naszej ofercie znajdziecie Państwo żarówki do każdego typu gniazda, oprawy czy lampy. Nasz asortyment spełnia najwyższe standardy i gwarantuje zadowolenie z zakupów.