• Wyprzedaż!

Wyłącznik czujnik krańcowy do drukarki 3D Creality CR-200B

Indeks: CRL-20485 EAN: 5904422381226
Moduł wyłącznika krańcowego wykorzystywany w drukarce 3D Creality CR-200B. Produkt składa się z właściwego czujnika krańcowego oraz wtyczki - wlutowanych w płytkę. Jest to oryginalna część zamienna producenta drukarki. Zadaniem popularnej "krańcówki" jest zapobieganie przekroczenia maksymalnego zakresu przesuwu elementów ruchomych urządzenia.
Wyłącznik czujnik krańcowy do drukarki 3D Creality CR-200B
8,90 zł -50%
4,45 zł
3,62 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 4,45 zł
Producent: Creality

Opis produktu: Wyłącznik czujnik krańcowy do drukarki 3D Creality CR-200B

Moduł wyłącznika krańcowego wykorzystywany w drukarce 3D Creality CR-200B. Produkt składa się z właściwego czujnika krańcowego oraz wtyczki -  wlutowanych w płytkę. Jest to oryginalna część zamienna producenta drukarki. Zadaniem popularnej "krańcówki" jest zapobieganie przekroczenia maksymalnego zakresu przesuwu elementów ruchomych urządzenia.

Oferta naszego sklepu obejmuje również szeroki wybór drukarek 3D firmy Creality, części zamiennych oraz akcesoriów przydatnych w trakcie pracy. 

Wyłącznik czujnik krańcowy do drukarki 3D Creality CR-200B


Wyłącznik czujnik krańcowy do drukarki 3D Creality CR-200B
.

Producentem czujnika krańcowego jest Creality

Producentem czujnika krańcowego jest Creality.

Cechy czujnika krańcowego do Creality CR-200B

  • Wbudowana rolka i czuły przycisk
  • Wysoka precyzja działania
  • Niezawodny i trwały 
  • Ciche działanie 
  • Wysoka powtarzalność dokładności pozycjonowania 

Czujnik krańcowy - zasada działania

Wyłączniki krańcowe to elementy o prostej konstrukcji, których głównym zadaniem jest ograniczanie zakresu przemieszczenia ruchomego elementu. Umożliwiają wyłączenie napędu po osiągnięciu końca bezpiecznego lub w ogóle możliwego zakresu ruchu. Popularne "krańcówki" w drukarkach 3D wykorzystywane są również  do ustalania pozycji zerowej w procesie kalibracji urządzenia.

Wyłącznik czujnik krańcowy do drukarki 3D Creality CR-200B Botland - Sklep dla robotyków

Oryginalny wyłącznik krańcowy przeznaczony do drukarki 3D marki Creality model CR-200B jest wyposażony w dwa otwory montażowe ułatwiające stabilną instalację podzespołu.

Opisywany wyłącznik krańcowy jest zamontowany na płytce, dzięki czemu jego wymiana nie jest skomplikowana i nie zajmuje dużo czasu.

Czym jeszcze wyróżnia się wyłącznik czujnik krańcowy do drukarki 3D Creality CR-200B?

Prezentowany czujnik wyróżnia się nie tylko wysoką czułością działania, ale również trwałością i niezawodnością nawet w przypadku intensywnego użytkowania drukarki 3D.

W kategorii części zapasowe Creality, oprócz wyłączników krańcowych do drukarek 3D, dostępne są także silniki krokowe, różnego rodzaju zestawy naprawcze i płyty główne. W tej sekcji można również znaleźć zasilacze, wentylatory, moduły, czujniki i wiele innych podzespołów.

Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 18.5 cm
Głębokość opakowania 0.5 cm
Masa opakowania 0.007 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: