Kategorie

Drukarki 3D Velleman

Rynek drukarek 3D w krótkim czasie rozrósł się do niesamowitych rozmiarów. Mamy do dyspozycji mnóstwo urządzeń mniej lub bardziej znanych marek. Do tych drugich zalicza się Velleman. Belgijska firma działająca od ponad bagatela 40 lat na rynku. Założona w 1975 roku, działa do dziś i oferuje swoim klientom produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Posiadająca biura sprzedaży w Hiszpanii, Francji, Holandii, Polsce i Belgii. W sklepie Botland oferujemy drukarki 3D Velleman w atrakcyjnych cenach!

Filtrowanie

Filament - materiał
Filament - średnica
Kolor
Masa
Producenci
3D - rozmiar druku
3D - typ wydruku
3D - prędkość druku
3D - grubość druku
3D - ilość materiału
3D - dokładność
3D - temp. dyszy
3D - temp. stołu
3D - średnica filam.

Druk przestrzenny dla każdego

Produkty firmy Velleman pozwalają niewielkim kosztem zanurzyć się w świat druku przestrzennego. W naszym dziale Drukarki 3D Velleman proponujemy sprawdzone urządzenia w atrakcyjnych cenach. Dbamy o to, aby proponowany asortyment odpowiadał Państwa potrzebom w jak największym stopniu. Nasz dział techniczny, składający się z elektroników i majsterkowiczów z zamiłowania, gotowy jest pomóc w każdej sytuacji, wystarczy do nas napisać. Dział dystrybucji dokłada wszelkich starań, aby Państwa zamówienia komplementować i wysyłać w jak najkrótszym terminie.

Rosnąca popularność druku przestrzennego

Z roku na rok wraz z obniżką cen urządzeń drukujących w 3D, mamy do czynienia z rosnącą popularnością rozwiązań i sprzętu do drukowania przestrzennego. Ciekawym przykładem może być przypadek żółwia morskiego, który w wyniku spotkania ze śrubą motorówki stracił część szczęki i nie mógł samodzielnie jeść. Na pomoc przyszła firma zajmująca się drukiem 3D i ze specjalnego stopu tytanu wykonała utracone części szczęki, dzięki czemu żółw mógł wrócić do oceanu. W naszym sklepie znajdziecie rozwiązania dla amatorów, jak i profesjonalistów między innymi drukarki 3D Velleman.

Dlaczego Velleman?

Firma działająca na rynku od ponad 40 lat, posiadająca własny dział badań i rozwoju od ponad trzydziestu, dział eksportu obsługujący cały świat, biura sprzedaży w Hiszpanii, Francji, Holandii, Polsce i Belgii, Biuro zakupowe w Chinach, Hongkongu i na Tajwanie. Kontrola jakości każdego produktu, własny dział graficzny i obecność na targach elektronicznych na całym świecie to tylko wybrane argumenty za tym, aby wybrać z naszego asortymentu właśnie drukarki 3D Velleman. Przekonaj się sam, jak doświadczenie wpływa na jakość. Zapraszamy do zakupów.