Kategorie

Neo - automatyka domowa

W tej kategorii znajdziesz elementy systemu automatyki domowej Neo. Asortyment obejmuje między innymi czujniki, alarmy, włączniki, wtyczki inteligentne, kamery i piloty. Wszystkie produkty łączą się z siecią WiFi LAN i współpracują z aplikacją do obsługi automatyki domowej Tuya Smart, a także z systemami Google Home i Amazon Alexa.

Neo - automatyka domowa

Urządzenia automatyki domowej Neo wyróżniają się nowoczesnym, minimalistycznym designem. Są również łatwe w instalacji i obsłudze oraz energooszczędne, a dzięki całkowicie bezprzewodowej łączności umożliwiają stworzenie systemu inteligentnego domu w niemal każdym budynku. Produkty Neo współpracują z Google Home i Amazon Alexa, a także z aplikacją Tuya Smart.

Tuya Smart: innowacyjne rozwiązania dla domu

Aplikacja Tuya Smart, przez którą obsługiwane są produkty automatyki domowej Neo, stanowi nowoczesną i komfortową propozycję dla osób pragnących stworzyć w swoim mieszkaniu system inteligentnego domu. Program współpracuje z ponad dziesięcioma tysiącami producentów z trzydziestu kategorii, takich jak monitoring, oświetlenie, klimatyzacja czy sterowanie elementami mechanicznymi. Aplikacja na urządzenia mobilnych jest dostępna za darmo dla systemów operacyjnych Android i iOS.

Jakie urządzenia znajdziesz w tej kategorii?

W tym dziale oferujemy szeroki wybór urządzeń automatyki domowej Neo. Możesz tu znaleźć między innymi elementy ostrzegawcze (syreny alarmowe z wbudowanym czujnikiem temperatury i wilgotności, syreny umożliwiające połączenie z dowolnymi czujnikami Neo), czujniki (ruchu, otwarcia drzwi i okien, zalania, dymu), a także włączniki naścienne z jednym, dwoma lub trzema kanałami. Oprócz tego dostępne są również takie produkty, jak inteligentna wtyczka Smart Plug do sterowania sprzętem AGD lub oświetleniem (z dodatkową funkcją pomiaru zużycia energii), kamera IP umożliwiająca podłączenie do systemu monitoringu oraz pilot na podczerwień, dzięki któremu będziesz mógł sterować wieloma domowymi urządzeniami, na przykład telewizorem lub klimatyzacją.