Kategorie

Grove - osłony i akcesoria

Grove - osłony i akcesoria

Osłony i akcesoria przeznaczone są do modułów marki Grove. Dzięki zastosowaniu osłon możemy w łatwy sposób zabezpieczyć je i schować. Rozróżnienie kolorami pozwala w szybki i łatwy sposób zorientować się, gdzie ukryty jest dany moduł. Nasze osłony znajdą też zastosowanie w systemach klocków Lego, a także Makeblock. Sprzedawane w zestawach po 4 szt. umożliwiają schowanie kilku modułów. Zapraszamy wszystkich majsterkowiczów i amatorów klocków do zakupów w naszym sklepie internetowym Botland.

Profesjonalista czy amator?

Grove - osłony i akcesoria to dział w naszym sklepie, w którym znajdziecie Państwo akcesoria i osłony do systemu Grove. Wyselekcjonowane przez nasz dział techniczny, oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości i w przystępnych cenach. Zapraszamy do zakupów wszystkich majsterkowiczów - nieważne czy początkujących czy zaawansowanych, związanych z pracą zawodową lub hobby - w naszym sklepie każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Botland!

Akcesoria systemu Grove

Proponujemy Państwu w atrakcyjnych cenach wysokiej jakości elektronikę i nie tylko, wystarczy sprawdzić pozostałe działy z systemem Grove, w których można znaleźć między innymi zestawy startowe do szybkiego i łatwego początku, nakładki bazowe rozszerzające możliwości systemu, akcelerometry i żyroskopy oraz masę czujników - począwszy od czujników gazu, pyłu, jakości powietrza, a kończąc na specjalistycznych czujnikach medycznych. Kategoria Grove - osłony i akcesoria zaprasza do zakupów.

System Grove

Grove - osłony i akcesoria to jedna z wielu kategorii tego bogatego systemu - zachęcamy do zapoznania się z resztą asortymentu w naszym sklepie. Czym jest Grove? Speeed Studio proponuje nam szereg rozwiązań w formie gotowych modułów kompatybilnych z popularnymi minikomputerami takimi jak Arduino, czy Raspberry Pi. Zastosowanie tych modułów pozwala na szybką i prostą realizację każdego Waszego projektu. Dzięki prostemu interfejsowi i adapterom łatwo połączysz wszystkie elementy.