Obudowa do RaspberryPi i ekranu LCD 3.2'' - niebieska

Indeks: RPI-09244 EAN: 5055652902986

Niebieska obudowa do minikomputera Raspberry Pi w wersji 3, 2 i B+ oraz ekranu dotykowego 3,2 '' 320 x 240 px TFT . Wymiary zewnętrzne są równe 95 x 60 x 30 mm.

Obudowa do RaspberryPi i ekranu LCD 3.2'' - niebieska
15,90 zł
12,93 zł netto
Zapłać później
Producent: SB Components
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Obudowa do RaspberryPi i ekranu LCD 3.2'' - niebieska

Niebieska obudowa do minikomputera Raspberry Pi B3B2 i B+ oraz oficjalnego ekranu dotykowego 3,2 '' 320 x 240 px TFT. Wymiary zewnętrzne są równe 95 x 60 x 30 mm. Montowana jest na zatrzaski bez użycia kleju, co umożliwia jej demontaż w dowolnej chwili. Do zestawu dołączony jest kluczyk, dzięki czemu nie ma potrzeby demontażu obudowy w celu dostania się do przycisków. 

Specyfikacja techniczna obudowy

  • Kolor: niebieski
  • Materiał: ABS
  • Wymiary zewnętrzne: 95 x 60 x 30 mm

Przedmiotem sprzedaży jest obudowa, Raspberry Pi oraz oficjalny ekran można nabyć osobno.

Obudowa do RaspberryPi i ekranu LCD 3.2'' - niebieska

Niebieska obudowa do Raspberry Pi i ekranu LCD 3,2" wyróżnia się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu można liczyć na zachowanie jej pierwotnych właściwości oraz wyglądu na długi czas. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej wadze, akcesorium nie zmienia w znaczny sposób ciężaru i kształtu maliny. Co za tym idzie, może być z powodzeniem używane we wszystkich projektach, gdzie ważne są niewielkie rozmiary sprzętu.

Za projekt i wyprodukowanie opisywanej obudowy do Raspberry Pi odpowiada SB Components. Akcesorium powstało z tworzywa ABS, które wyróżnia się lekkością i wytrzymałością. Co za tym idzie, można liczyć na skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Niebieska obudowa do Raspberry Pi i ekranu LCD 3,2" - co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Aby ułatwić korzystanie z maliny, obudowa została zaprojektowana w taki sposób, aby dostęp do złączy był swobodny i komfortowy. Oprócz tego, otwory zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, co przekłada się na zwiększoną efektywność chłodzenia. Akcesorium stanowi zatem bezpieczny wybór, nawet jeśli malina jest intensywnie wykorzystywana.

Obudowa do Raspberry Pi marki SB Components w kolorze niebieskim pozwala użytkownikowi na swobodne obserwowanie treści, które wyświetlają się na ekranie, z zachowaniem czytelnego i wyraźnego obrazu.

Kolor niebieski
Obudowa - moduł Pi 3B+/3B/2B
Obudowa - Miejsce na kamerę Tak
Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 3.5 cm
Głębokość opakowania 6.2 cm
Masa opakowania 0.041 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: