Czujnik otwarcia drzwi/okien WP8 - 60mm

Indeks: PRO-10255 EAN: 5904422376567

Wyłącznik krańcowy z mosiężną tulejką. Przeznaczony do montażu jako czujnik wykrywający otwarcie drzwi, okna, maski samochodu lub klapy bagażnika. Sensor jest domyślnie zwarty, jego długość wynosi 60 mm.

Czujnik otwarcia drzwi/okien WP8 - 60mm
4,50 zł
3,66 zł netto
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Chwilowo niedostępny
Producent: OEM

Opis produktu: Czujnik otwarcia drzwi / okien WP8 - 60 mm

Wyłącznik krańcowy z mosiężną tulejką. Przeznaczony do montażu jako czujnik wykrywający otwarcie drzwi, okna, maski samochodu lub klapy bagażnika. Sensor jest domyślnie zwarty, jego długość wynosi 60 mm.

Specyfikacja techniczna czujnika

  • Długość: 60 mm
  • Materiał: mosiądz

Czujnik otwarcia drzwi / okien WP8 - 60 mm.

Detektory otwarcia drzwi to proste od strony konstrukcyjnej komponenty, które wykorzystują wysuwane tłok. Wewnętrzny mechanizm odnotowuje na bieżąco zmianę stanu tłoka. Gdy ten jest wpuszczony w tuleję, zgodnie z domyślnym zaprogramowaniem oznaczać to będzie stan, w którym drzwi są zamknięte. Drugi stan identyfikowany jest na skutek wypuszczenia tłoka, co zwykle oznacza otwarcie drzwi.

Czujnik otwarcia drzwi/okien WP8 - 60 mm - to proste, ale profesjonalne urządzenie, które nie zawiedzie oczekiwań nawet najbardziej wymagających entuzjastów elektroniki programowalnej. Czujnik o długości 60 mm został wykonany z wysokiej jakości mosiądzu, co znacznie wpływa na jego wytrzymałość i walory użytkowania.

Mosiężny czujnik otwarcia drzwi i okien 60 mm - zastosowanie i specyfikacja

Czujnik otwarcia drzwi montowany jest naturalnie w drzwiach i framugach okiennych. Stosuje się go także w bagażnikach samochodowych. Wszędzie tam, gdzie ważne jest zidentyfikowanie stanu zamknięcia lub otwarcia jakiegokolwiek rodzaju drzwi, prezentowany czujnik otwarcia drzwi/okien WP8 - 60 mm - będzie niezastąpiony.

Zaletą prezentowanego wyłącznika krańcowego jest zastosowanie wytrzymałych materiałów. Mosiężna tulejka zapewnia wytrzymałość wewnętrznemu czujnikowi, przez co komponent jest bardzo żywotny. Łatwo skonfigurujesz go z jakimkolwiek układem elektronicznym. W naszym sklepie zobaczysz też inne rodzaje czujników otwierania drzwi i okien. Zobacz również detektory ruchu - optyczne i na podczerwień.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1.4 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.011 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: