• Wyprzedaż!

Mocowanie typu L do silnika krokowego NEMA 51 - 130x130mm

Indeks: GRL-16973 EAN: 5904422326685

Mocowanie do silnika krokowego o wymiarach zgodnych ze standardem NEMA 51. Mocowanie posiada otwory montażowe umożliwiające montaż większości silników o wymiarach 130 x 130 mm. Do montażu silnika niezbędne będą śrubki montażowe, które możesz zakupić w naszym sklepie. Metal, z którego wykonano mocowanie ma grubość 6 mm.

Mocowanie typu L do silnika krokowego NEMA 51 - 130x130mm
99,90 zł -40%
59,94 zł
48,73 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 59,94 zł
Zapłać później
Mocowanie aluminiowe typu L do silnika krokowego - typ:
Producent: OEM

Opis produktu: Mocowanie typu L do silnika krokowego NEMA 51 - 130x130mm

Mocowanie do silnika krokowego o wymiarach zgodnych ze standardem NEMA 51. Mocowanie posiada otwory montażowe umożliwiające montaż większości silników o wymiarach 130 x 130 mm. Do montażu silnika niezbędne będą śrubki montażowe, które możesz zakupić w naszym sklepie. Metal, z którego wykonano mocowanie ma grubość 6 mm.

Mocowanie do silnika o wymiarach 130 x 130 mm.

Mocowanie do silnika o wymiarach 130 x 130 mm.

Specyfikacja techniczna

  • Materiał: metal
  • Grubość: 6 mm
  • Rozmiar silnika: NEMA 51 (130 mm)

Łoże montażowe do silnika krokowego - stabilność i precyzja

Silniki elektryczne są tak bardzo powszechne i mają tyle praktycznych zastosowań, że doprowadziło to do rozwinięcia ich konstrukcji i powstania nowych ich rodzajów. Bardzo dobrym tego przykładem są silniki krokowe. Takie silniki w odróżnieniu od większości standardowych konstrukcji silników elektrycznych, w których wirniki obracają się w sposób ciągły, wykonują ruch obrotowy w sposób dyskretny, tj. podzielony na kroki. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnych ruchów, czego nie jesteśmy w stanie uzyskać przy silnikach konwencjonalnych. Nie zapominajmy jednak, że precyzyjne działanie silnika krokowego to nie tylko odpowiednio wysoka rozdzielczość krokowa czy sterownik umożliwiający microstepping. W pierwszej kolejności, silnik musi być zainstalowany w naszej aplikacji w sposób stabilny. Do tego celu, najlepiej jest skorzystać z dedykowanego mocowania w postaci łoża aluminiowego w kształcie litery ,,L”.

Budowa łoża montażowego typu L do silnika krokowego NEMA 51

Łoże montażowe do silnika krokowego NEMA 51, jest z profilu ukształtowane w literę ,,L”. Konstrukcja łoża bazuje na dwóch płaskownikach zespawanych ze sobą pod kątem prostym. Na jednej części montujemy silnik na cztery śruby, a drugą częścią, montujemy łoże do podłoża. Otwory montażowe wycięte w sposób podłużny, umożliwiają precyzyjne dopasowanie łoża silnika do konstrukcji o niestandardowych wymiarach.

Silnik krokowy - mocowanie NEMA51
Szerokość opakowania 22 cm
Wysokość opakowania 14.3 cm
Głębokość opakowania 15.5 cm
Masa opakowania 1.805 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: