Mikrofon Tracer Gamezone LED USB

Indeks: MEB-17150 EAN: 5907512865231

Podświetlany mikrofon marki Tracer z popularnej serii Gamezone to urządzenie, zapewniające najwyższą jakość podczas rozmów czy w czasie gry. Urządzenie wyposażone w metalowy, giętki pałąk oraz stabilną, podświetlaną podstawę zapewnia wysoki poziom ergonomii. Czułość mikrofonu to 26 dB. Posiada przewód o długości 1,4 m.

Mikrofon Tracer Gamezone LED USB
43,90 zł
35,69 zł netto
Zapłać później
Producent: Tracer

Opis produktu: Mikrofon Tracer Gamezone LED USB

Mikrofon Tracer z popularnej serii produktów gamingowych Gamezone to najwyższej jakości sprzęt dla wymagających użytkowników. Wykonany z wysokiej klasy materiałów, wyposażony w funkcję odszumiania, designerskie podświetlenie LED w kolorze niebieskim oraz długi, metalowy i giętki pałąk dla zapewnienia wysokiego poziomu ergonomii. 

Regulowany pałąk mikrofonu Tracer Gamezone LED USB

Regulowany pałąk mikrofonu Tracer Gamezone LED USB.

Mikrofon Tracer Gamezone LED USB

Mikrofon Tracer Gamezone LED USB.

Najwyższy poziom ergonomii

Mikrofon gamingowy Tracer Gamezone wyposażony został w dużą podstawę. Na jej spodzie zamontowane zostały duże, gumowe nóżki zapewniające stabilność urządzenia podczas użytkowania. Nawet najbardziej emocjonująca rozgrywka nie spowoduje niechcącego przewrócenia mikrofonu. Tracer Gamezone to także długi, giętki pałąk z olbrzymim spektrum regulacji, co pozwala dostosować urządzenie do własnych preferencji. Długi 1,4 metrowy przewód USB pozwoli w wygodny sposób podłączyć i ustawić mikrofon w wybranym miejscu.

Design i podświetlenie

Nietuzinkowy wygląd mikrofonu sprawia, że przypadnie on do gustu każdemu fanowi gier i nie tylko. Stonowane, aczkolwiek nadające charakteru podświetlenie LED w kolorze niebieskim nie tylko poprawia wygląd mikrofonu Tracer Gamezone, ale sprawia, że podczas wieczornej rozgrywki w łatwy sposób możemy namierzyć samo urządzenie, jak i jego elementy funkcjonalne. Podświetlony bowiem jest przycisk szybkiego wyciszania, co pozwala w łatwy sposób wyłączyć transmisję dźwięku w mikrofonie.

Zaawansowane funkcje

Mikrofon gamingowy Tracer Gamezone to niezwykle zaawansowana konstrukcja. Urządzenie jest przedstawicielem grupy mikrofonów jednokierunkowych, dokładniej jednokierunkowych kardioidalnych. Oznacza to, że mikrofon doskonale rejestruje dźwięki docierające od frontu urządzenia oraz ogranicza te dochodzące zza niego, co pozwala uniknąć generowania przegłosu podczas rozmów. Funkcja redukcji szumów dba o to, aby dźwięk docierający do mikrofonu nie był w żaden sposób zakłócony.

Specyfikacja mikrofonu Tracer Gamezone

 • Rodzaj mikrofonu: jednokierunkowy, kardioidalny
 • Czułość: 26 dB
 • Impedancja: 2,2 k
 • Podświetlenie: niebieskie, LED
 • Funkcje:
  • Giętki pałąk
  • Podświetlany przycisk wyciszania
  • Redukcja szumów
 • Komunikacja: przewodowa, USB
 • Długość przewodu: 1,4 m

Mikrofon Tracer Gamezone LED USB

Mikrofon Tracer Gamezone wraz z przewodem USB.

Szerokość opakowania 14 cm
Wysokość opakowania 30 cm
Głębokość opakowania 10 cm
Masa opakowania 0.324 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: