Kondensator tantalowy 10uF/10V SMD - A

Indeks: PAS-00424

Pojemność: 10 uF, Napięcie: 10 V, Tolerancja: 10%, Obudowa: SMD A.

Kondensator tantalowy 10uF/10V SMD - A
0,99 zł
0,80 zł netto
Powiadom o dostępności
Niedostępny
Produkt wycofany
Producent: OEM

Uwaga!

Sprzedaż produktu została zakończona. Sprawdź inne w tej kategorii .

Opis produktu: Kondensator tantalowy 10 uF / 10 V SMD - A

Kondensator tantalowy SMD o pojemności 10 uF to niewielki kondensator elektrolityczny przeznaczony do wykorzystania w projektach tworzonych z użyciem montażu nawierzchniowego. Maksymalne napięcie tego modelu to 10 V. Dzięki standardowej obudowie SMD A element można łatwo przylutować w pożądanym położeniu.

Kondensatory to jedne z podstawowych pasywnych elementów elektronicznych, które umożliwiają czasowe gromadzenie energii elektrycznej. Są one wykorzystywane między innymi w układach zasilających czy systemach filtrujących i przeciwzakłóceniowych, a także urządzeniach wyładowczych (na przykład lampach błyskowych). Ponadto znajdują zastosowanie również w układach zasilania awaryjnego.

Niewielki kondensator tantalowy o uniwersalnym zastosowaniu

Kondensatory tantalowe, jakie jak opisywany model, charakteryzują się wyjątkowo dobrą odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne, niewielkimi rozmiarami i niską wartością prądu upływu, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu układach elektronicznych.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kondensatorów tantalowych SMD i THT, a także inne rodzaje kondensatorów powszechnie wykorzystywanych w elektronice. Ponadto posiadamy w asortymencie również pozostałe elementy i akcesoria elektroniczne przydatne w tworzeniu projektów oraz podczas nauki elektroniki, takie jak rezystory, diody, przewody, płytki prototypowe, układy scalone, tranzystory czy różnego rodzaju czujniki.

Specyfikacja kondensatora

  • Pojemność: 10 uF
  • Napięcie: 10 V
  • Tolerancja: 10%
  • Obudowa: SMD A

Kondensator tantalowy

RLC - Pojemność 10 uF
Szerokość opakowania 0.001 cm
Wysokość opakowania 0.001 cm
Głębokość opakowania 0.001 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: