Karta pamięci microSD do SenseCAP M1 - Seeedstudio 114992729

Indeks: SEE-22567
Zestaw zawierający kartę microSD z wgranym obrazem systemu do bramki sieciowej LoRaWAN 868 MHz - SeseCAP M1 Indoor Gateway. Oprócz karty, w zestawie znajduje się również śrubokręt oraz czytnik kart pamięci. Za pomocą tego zestawu będziesz mógł w łatwy sposób wymienić kartę microSD w swojej bramce SenseCAP M1. Należy pamiętać, że każda bramka posiada unikalny plik config.json, który należy skopiować z oryginalnej karty microSD przed instalacją nowej karty w bramce.
Karta pamięci microSD do SenseCAP M1 - Seeedstudio 114992729
249,00 zł
202,44 zł netto
Zapłać później
Producent: Seeedstudio

Opis produktu: Karta pamięci microSD do SenseCAP M1 - Seeedstudio 114992729

Zestaw zawierający kartę microSD z wgranym obrazem systemu do bramki sieciowej LoRaWAN 868 MHz - SeseCAP M1 Indoor Gateway. Oprócz karty, w zestawie znajduje się również śrubokręt oraz czytnik kart pamięci. Za pomocą tego zestawu będziesz mógł w łatwy sposób wymienić kartę microSD w swojej bramce SenseCAP M1. Należy pamiętać, że każda bramka posiada unikalny plik config.json, który należy skopiować z oryginalnej karty microSD przed instalacją nowej karty w bramce. 

Uwaga!
W przypadku nieposiadania oryginalnego pliku config.json należy stworzyć "ticket" w pomocy technicznej na oficjalnym kanale Discord SenseCAP MX Community (https://discord.gg/sensecapmx). Aby potwierdzić, że jesteś właścicielem, należy przesłać zdjęcie etykiety urządzenia.

Karta pamięci microSD do SenseCAP M1

Karta microSD do SenseCAP M1 - Seeedstudio 114992729.

Zawartość zestawuZawartość zestawu.

Jak wymienić kartę microSD w SenseCAP M1?

  1. Wyłącz bramkę SenseCAP M1 i zdemontuj antenę.
  2. Za pomocą śrubokręta odkręć dwie śruby w przednim panelu i zdejmij go.
  3. Usuń żółtą naklejkę z wierzchu oryginalnej karty microSD i wyjmij kartę.
  4. Włóż oryginalną kartę do czytnika kart USB i wepnij go do komputera. Otwórz dist resin-boot, skopiuj plik o nazwie config.json i zapisz go na swoim komputerze.
  5. Włóż nową kartę do czytnika USB, otwórz dist resin-boot i przeciągnij plik config.json, który wcześniej zapisałeś z oryginalnej karty microSD na dysk i kliknij Replace.

Każde urządzenie ma inny plik konfiguracyjny config.json, prosimy nie udostępniać pliku innym osobom i nie używać plików z innych urządzeń.

Zawartość zestawu

  • Karta microSD 64 GB z obrazem SenseCAP M1
  • Czytnik kart pamięci microSD
  • Śrubokręt

Karta pamięci - Pojemność 64 GB
Karta pamięci - Rozmiar microSD
Szerokość opakowania 11.5 cm
Wysokość opakowania 8 cm
Głębokość opakowania 2.7 cm
Masa opakowania 0.044 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: