Zestaw Rozszerzony z Genibotem i matą do kodowania - dla przedszkoli

Indeks: OZB-20961 EAN: 5904422383121
Zestaw z robotem edukacyjnym Genibot, przeznaczony dla nauczycieli i edukatorów, którzy pracują z dziećmi w wieku przedszkolnym. Umożliwia realizowanie scenariuszy umieszczonych w pakiecie „Edukacja przedszkolna z GeniBotem”.
Zestaw Rozszerzony z Genibotem i matą do kodowania - dla przedszkoli
2 499,99 zł
2 032,51 zł netto
Producent: EduSense

Opis produktu: Zestaw Rozszerzony z Genibotem i matą do kodowania - dla przedszkoli

Zestaw z robotem edukacyjnym Genibot, przeznaczony dla nauczycieli i edukatorów, którzy pracują z dziećmi w wieku przedszkolnym. Umożliwia realizowanie scenariuszy umieszczonych w pakiecie „Edukacja przedszkolna z GeniBotem”.

Genibot - robot do nauki programowania dla najmłodszych

Genibot to uniwersalny robot do programowania, posiada zaprogramowane 2 języki - polski i angielski, dzięki czemu dzieci mogą dodatkowo poznawać język obcy. Praca z Genibotem dla dziecka to nie tylko zabawa, ale i nauka oraz rozwijanie kompetencji miękkich.

Zestaw Rozszerzony z Genibotem i matą do kodowania - dla przedszkoli

Zestaw Rozszerzony z Genibotem i matą do kodowania - dla przedszkoli.

Zawartość zestawu

 • 1 x robot Genibot
 • 1 x akcesoria do Genibota
 • 4 x zestaw kart do kodowania
 • 1 x dwustronna mata edukacyjna o wymiarach 100 x 100 cm
 • 1 x komplet 175 dwustronnych krążków humanistycznych
 • 1 x komplet 175 dwustronnych krążków matematycznych
 • 1 x komplet 1000 kolorowych kartoników do maty do kodowania
 • 1 x komplet 200 plastikowych kubeczków w 10 kolorach
 • 1 x książka "Edukacja przedszkolna z Genibotem"
 • 1 x książka "Kodowanie na dywanie - obrazki w rymowankach ukryte"
 • 2 x Certyfikowany kurs online - Wykorzystanie robotów Genibot w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
 • 2 x Nagranie Webinaru Premium 30 uniwersalnych aktywności z robotami edukacyjnymi - Ścieżka Kodowania
 • 1 x organizer do krążków

Karty do kodowania Genibota

Zestaw kart służy do kodowania robota Genibot. Karty nie wymagają dostępu do sprzętu komputerowego. Programy ułożone z kart pozwalają wprowadzić robota w ruch i sprawić by wykonywał wybrane polecenia. Dzięki temu dziecko ma możliwość poznania podstawowych konstrukcji programistycznych. Uczy się jak stosować pętlę, warunki czy funkcje.

Przygotowana została także instrukcja jak korzystać z kart - zobacz.

Karty do kodowania Genibota

Karty do kodowania Genibota.

Programowanie blokowe w aplikacji Scratch 3.0

Programowanie blokowe w aplikacji Scratch 3.0.

Specjalna aplikacja na Smartfon lub tablet

Aplikacja dla Genibot daje możliwość sterowania robotem w czasie rzeczywistym, budowania programu na ekranie monitora, zaprogramowania utworu muzycznego lub synchronicznego tańca robotów i wiele innych. Wszystko zależy od pomysłowości i kreatywności dziecka. Intuicyjny, przejrzysty interfejs umożliwia korzystanie z aplikacji dzieciom już od 5 roku życia.

Programowanie blokowe w aplikacji Scratch 3.0

Praca z robotem Genibot umożliwia płynne przejście od kodowania offline do programowania blokowego w Scratch 3.0. Scratch to wizualny język programowania stworzony do nauczania dzieci i młodzieży (od 8 roku życia). Programowanie odbywa się w sposób wizualny, bloczki przypominają swoim kształtem puzzle, które po ułożeniu w odpowiednim porządku stworzą program.

Mata do kodowania robota Genibot

Mata edukacyjna "Kodowanie na dywanie" o wymiarach 100 x 100 cm, znajduje szerokie zastosowanie w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Mata jest dwustronna, jedna strona to stupolowa kratownica. Czerwone linie dzielą matę na symetryczne części. Osie na macie oznaczone są za pomocą cyfr i liter. Druga strona składa się z 81 kolorowych kół, pogrupowanych kolorystycznie po 9 z każdej barwy. Mata sprawdzi się podczas wprowadzania elementów programowania do zajęć dydaktycznych, będzie również idealną pomocą w edukacji matematycznej.

Mata 100 x 100 cm do kodowania robota Genibot.

Mata 100 x 100 cm do kodowania robota Genibot.

Krążki humanistyczne do maty do kodowania.

Krążki humanistyczne do maty do kodowania.

Krążki do kodowania matematyczne, humanistyczne i kompetencji kluczowych

Krążki matematyczne zawierają: 

 • Komendy ruchu - strzałki kierunkowe, obroty, start, stop, oraz cyfry umieszczone na kołach w 9 kolorach
 • Znaki działań matematycznych - plus, minus, dzielenie, mnożenie, równe, większe, mniejsze oraz figury geometryczne umieszczone na kołach w 9 kolorach

Krążki humanistyczne zawierają: litery alfabetu polskiego i angielskiego, znaki interpunkcyjne, wiele wariantów kolorystycznych postaci, czynności, wielkości oraz ilustracje zwierząt, owoców, warzyw, przedmiotów, emocji.

1000 kolorowych kartoników do maty do kodowania

Kartoniki przeznaczone są do maty do kodowania. Różnorodność kolorów, odpowiedni rozmiar i zaokrąglone brzegi sprawiają, że bez problemu sprawdzą się w roli kolorowych pikseli. Kolorowe kartoniki to pomysł na dyktanda graficzne w dużym formacie, obrazki ułożone na podstawie instrukcji rymowanek czy na podstawie kodu binarnego. To pomoc dydaktyczna, która pozwala w ciekawy sposób wprowadzić dziecko w świat podstaw programowania, idealnie sprawdza się przy pracy zespołowej.

1000 kolorowych kartoników do maty do kodowania

1000 kolorowych kartoników do maty do kodowania.

Edukacja przedszkolna z Genibotem część I


"Edukacja przedszkolna z Genibotem część I".

Edukacja przedszkolna z Genibotem część I

Pakiet scenariuszy "Edukacja przedszkolna - Genibot", został opracowany przez Annę Świć w oparciu o zdobyte doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z Genibotem nie jest trudna, nie wymaga wielu przygotowań po stronie nauczyciela, ani posiadania specjalistycznych umiejętności. Tematy scenariuszy uwzględniają podstawę programową wychowania przedszkolnego. Pakiet zawiera ponad 90 stron gotowych pomysłów na zajęcia.

Książka Kodowanie na dywanie - obrazki w rymowankach ukryte

100 rymowanych instrukcji, na bazie których dzieci stworzą na macie do kodowania lub kartce papieru kolorowe wzory. Książka przeznaczona jest dla nauczycieli, którzy wprowadzają elementy kodowania do swoich zajęć. Instrukcje zostały pogrupowane tematycznie, każdy rozdział to 25 gotowych „zakodowanych” wierszyków związanych z daną porą roku. W przypadku najmłodszych dzieci najbardziej odpowiednią formą będzie odtworzenie gotowego wzoru. W tym przypadku również można wykorzystać zaproponowane obrazki. Układanie „zakodowanych” obrazków na macie świetnie sprawdza się jako element rozpoczynający zajęcia, wstęp określający temat tygodniowy lub główny temat wybranego dnia.

Książka Kodowanie na dywanie - obrazki w rymowankach ukryte

Książka "Kodowanie na dywanie - obrazki w rymowankach ukryte".

Certyfikowany kurs online - Wykorzystanie robotów GeniBot w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Certyfikowany kurs online przeznaczony dla nauczycieli i edukatorów, którzy chcą wykorzystywać roboty Genibot w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Trwa 8 godzin. Prezentuje jak można używać i wykorzystywać roboty Genibot na zajęciach dydaktycznych. Robot Genibot to idealne narzędzie do nauki kodowania. Autorami kursu są: Anna Świć i Rafał Mitkowski.

Webinar Premium 30 uniwersalnych aktywności z robotami edukacyjnymi - Ścieżka Kodowania

Trzygodzinny webinar „30 uniwersalnych aktywności z robotami edukacyjnymi”, przedstawia propozycje aktywności z wykorzystaniem robotów Genibot i Ozobot. Krok po kroku pokazuje jak wprowadzać roboty do zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz jak maksymalnie wykorzystać ich funkcjonalności, także te mniej popularne.

Webinar Premium to transmisja wideo, którą można obejrzeć w formie nagrania wideo w dowolnym czasie. Do uruchomienia nagrania webinaru wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu (komputer, laptop, tablet, smartfon).

Szerokość opakowania 27.5 cm
Wysokość opakowania 40 cm
Głębokość opakowania 105 cm
Masa opakowania 7.95 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: