Filament Noctuo GRIP (Flex) 1,75mm 0,75kg - Black

Indeks: NOC-17898 EAN: 5906735431469

GRIP to materiał, który zapewnia wysoką jakość wydruków trójwymiarowych. Wyróżnia go wszechstronne zastosowanie, intensywny kolor oraz stosunkowa łatwość druku. Dzięki filamentowi GRIP o średnicy 1,75 mm uda Ci się stworzyć modele o różnym stopniu skomplikowania.

Filament Noctuo GRIP (Flex) 1,75mm 0,75kg - Black
149,00 zł
121,14 zł netto
Zapłać później
Noctuo GRIP (Flex) 1,75mm 0,75kg - kolory:
Producent: Noctuo

Opis produktu: Filament Noctuo GRIP (Flex) 1,75 mm 0,75 kg - Black

Filament wykonany z materiału GRIP (Flex) to wkład w kolorze czarnym do drukarek 3D. Masa netto nawiniętego na szpulę filamentu to 750 g. Każdy, komu temat technologii addytywnych nie jest obcy, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby drukowany model cechował się dobrym odwzorowaniem szczegółów i wytrzymałością, musi zostać stworzony z wysokogatunkowego materiału. Dlatego warto postawić na produkty sprawdzonych producentów. GRIP to materiał, który zapewnia wysoką jakość wydruków trójwymiarowych, jest elastyczny. Wyróżnia go wszechstronne zastosowanie, intensywny kolor oraz stosunkowa łatwość druku. Dzięki filamentowi GRIP o średnicy 1,75 mm uda Ci się stworzyć modele o różnym stopniu skomplikowania. Filament sprawdzi się w większości popularnych drukarek 3D do amatorskiego użytku domowego i nie tylko.

W naszej ofercie znajdziesz więcej rodzajów filamentów producenta Noctuo w różnych kolorach, dzięki czemu na pewno znajdziesz tutaj dokładnie to, czego szukasz. Nasz asortyment składa się ze starannie wyselekcjonowanych filamentów do różnych zastosowań - koniecznie sprawdź nasze pozostałe propozycje! Wszystkie materiały są u nas dostępne w korzystnych cenach.

Filamenty

W naszej ofercie filamentów znajdziesz także inne materiały oraz kolory.

Właściwości filamentu GRIP (Flex)

  • Łatwy w drukowaniu
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna
  • Wysoki współczynnik tarcia
  • W dotyku szorstki
  • Nie wydziela zapachu
  • Przeznaczony do elastycznych wydruków 3D

Sugerowane parametry druku filamentem

Temperatura głowicy Od 230°C do 250°C
Temperatura stołu Od 50°C do 70°C
Chłodzenie wydruku  Zalecane

Ze względu na różnice konstrukcyjne drukarek powyższe dane należy potraktować jako wskazówki, a odpowiednie wartości należy wyznaczyć eksperymentalnie.

W naszej ofercie znajdziesz także filamenty w innych kolorach.

Specyfikacja techniczna i właściwości fizyczne filamentu Noctuo GRIP

Parametr Zakres
Kolor Czarny
Średnica filamentu 1,75 mm
Rodzaj filamentu Flex
Prędkość druku Do 120 mm/s
Twardość Shore'a 88 D
Masa produktu 750 g netto

Filament Noctuo GRIP (Flex) 1,75 mm 0,75 kg - Black

Filamenty TPU (Flex) produkowane przez firmę Noctuo wyróżniają się elastycznością i stosunkowo dużą wytrzymałością. Podwyższona odporność na działanie chemikaliów i wysokiej temperatury zapewnia uniwersalne zastosowanie opisywanego materiału termoplastycznego.

Filament Noctuo GRIP (Flex) o średnicy 1,75 mm gwarantuje doskonałą adhezję pomiędzy poszczególnymi warstwami. W praktyce przekłada się to na atrakcyjny wygląd modelu i pełną szczelność. Z tego powodu, idealnie nadaje się do drukowania uszczelek i okładzin wykorzystywanych m.in. w przemyśle motoryzacyjnym.

Filament Noctuo GRIP (Flex) - pozostałe właściwości

Do produkcji materiału termoplastycznego Flex wykorzystano wyłącznie bezpieczne składniki z atestem medycznym. Dzięki gładkiej fakturze wydrukowane modele charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem.

Opisywany filament może być z powodzeniem wykorzystywany w praktycznie wszystkich drukarkach 3D pracujących w technologii FFF/FDM. Jest kompatybilny z urządzeniami bez wbudowanej blokady zabezpieczającej przed używaniem materiałów termoplastycznych zewnętrznych producentów.

Kolor czarny
Masa 0,75 kg
Filament - materiał TPU
Filament - średnica 1.75 mm
Szerokość opakowania 23 cm
Wysokość opakowania 6.5 cm
Głębokość opakowania 21.5 cm
Masa opakowania 1.11 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: