Filament Print-Me Smooth ABS 1,75mm 0,85kg - White

Indeks: PRI-17798 EAN: 5906190616845

Smooth ABS to materiał, który zapewnia wysoką jakość wydruków trójwymiarowych. Wyróżnia go wszechstronne zastosowanie, intensywny kolor oraz stosunkowa łatwość druku. Dzięki filamentowi Smooth ABS o średnicy 1,75 mm uda Ci się stworzyć modele o różnym stopniu skomplikowania.

Filament Print-Me Smooth ABS 1,75mm 0,85kg - White
85,00 zł
69,11 zł netto
Zapłać później
Producent: Print-Me

Opis produktu: Filament Print-Me Smooth ABS 1,75 mm 0,85 kg - White

Filament wykonany z materiału Smooth ABS to wkład w kolorze White do drukarek 3D. Masa netto nawiniętego na szpulę filamentu to 850 g. Każdy, komu temat technologii addytywnych nie jest obcy, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby drukowany model cechował się dobrym odwzorowaniem szczegółów i wytrzymałością, musi zostać stworzony z wysokogatunkowego materiału. Dlatego warto postawić na produkty sprawdzonych producentów. Smooth ABS to materiał, który zapewnia wysoką jakość wydruków trójwymiarowych. Wyróżnia go wszechstronne zastosowanie, intensywny kolor oraz stosunkowa łatwość druku. Dzięki filamentowi Smooth ABS White o średnicy 1,75 mm uda Ci się stworzyć modele o różnym stopniu skomplikowania. Filament sprawdzi się w większości popularnych drukarek 3D do amatorskiego użytku domowego i nie tylko.

W naszej ofercie znajdziesz więcej rodzajów filamentów producenta Print-Me w różnych kolorach, dzięki czemu na pewno znajdziesz tutaj dokładnie to, czego szukasz. Nasz asortyment składa się ze starannie wyselekcjonowanych filamentów do różnych zastosowań - koniecznie sprawdź nasze pozostałe propozycje! Wszystkie materiały są u nas dostępne w korzystnych cenach.

Filamenty

W naszej ofercie filamentów znajdziesz także inne materiały oraz kolory.

Właściwości Smooth ABS

  • Doskonała adhezja między warstwami
  • Materiał dla zaawansowanych użytkowników
  • Błyszcząca powierzchnia po wydruku
  • Brak efektu nitkowania
  • Idealnie gładka powierzchnia wydruku
  • Wysoka dokładność wymiarów drukowanego elementu
  • Bardzo duża udarność oraz wytrzymałość mechaniczna

Sugerowane parametry druku filamentem

Temperatura głowicy Od 220°C do 260°C
Temperatura stołu Od 80°C do 120°C
Chłodzenie wydruku  Od 0% do 30%

Ze względu na różnice konstrukcyjne drukarek powyższe dane należy potraktować jako wskazówki, a odpowiednie wartości należy wyznaczyć eksperymentalnie.

Filament Print-Me Smooth ABS 1,75 mm 0,85 kg - White

Filament Print-Me Smooth ABS 1,75 mm 0,85 kg - White.

Specyfikacja techniczna i właściwości fizyczne filamentu Print-Me Smooth ABS

 Parametr Zakres
Średnica filamentu 1,75 mm
Tolerancja wymiarowa filamentu  +/- 0,05 mm
Powierzchnia materiału Połysk
Gęstość 1,01 g/cm3
Odporność termiczna 90°C
Twardość Shore'a 74D
Udarność dla karbu V 1,4 J/cm2
Moduł Younga 2086 MPa
Retrakcja +/- 5 mm
Średnica dyszy ≥ 0,1 mm
Prędkość druku Od 30 do 80 mm/s
Skurcz materiału 0,3 - 0,4 %
Waga produktu 850 g netto
Szpula - materiał Transparentny poliwęglan
Pakowanie próżniowe Tak
Pochłaniacz wilgoci Tak

Filament Print-Me Smooth ABS 1,75 mm 0,85 kg — White

Filamenty ABS Smooth produkowane przez firmę Print-Me charakteryzują się gęstością na poziomie 1,01 g/cm³. Maksymalny skurcz po ostudzeniu wydruku zawiera się w przedziale od ~0,3% do 0,4%. Ponadto filamenty ABS Smooth są odporne na działanie wysokiej i niskiej temperatury. W praktyce oznacza to, że wydruki zachowują swoje właściwości w temperaturze roboczej wynoszącej od -40⁰C do nawet 90⁰C.

Druk 3D przy wykorzystaniu opisywanego materiału, dzięki wysokiemu współczynnikowi płynięcia, jest stosunkowo szybki. Filamenty ABS Smooth, ze względu na swoje właściwości, są wykorzystywane do drukowania obudów urządzeń, profili, zabawek, a nawet elementów wyposażenia pojazdów. Gwarancja powtarzalności wydrukowanych modeli sprawia, że filamenty ABS Smooth są na szeroką skalę wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu.

Pozostałe parametry filament Print-Me Smooth ABS 1,75 mm

Nazwa chemiczna filamentu ABS to akrylonitrylo-butadieno-styren. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów termoplastycznych w druku przestrzennym. Oprócz białego odcienia, w asortymencie naszego sklepu są również dostępne inne kolory filamentów ABS Smooth firmy Print-Me.

Dla uzyskania jak najlepszej jakości modeli producent zaleca druk w komorze zamkniętej, a także używanie podgrzewanego stołu. Po ostudzeniu opisywany materiał nadaje się do dalszej obróbki mechanicznej. Dodatkowo po zakończonym drukowaniu nie ma problemów z oderwaniem modeli od stołu.

Kolor biały
Masa 0,85 kg
Filament - materiał ABS
Filament - średnica 1.75 mm
Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 23 cm
Głębokość opakowania 22 cm
Masa opakowania 1.4 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: