Ramię robota Dobot CR3

Indeks: DBT-18778 EAN: 6970632060250
Ramię robota Dobot CR3 potrafi unieść przedmioty o masie 3 kg, jego zasięg ruchu wynosi 795 mm. Zapewnia bezpieczną pracę poprzez wykrywanie kolizji z innymi obiektami. Ramię posiada możliwość odtwarzania wykonanego ruchu. Sprawdzi się podczas prac we współpracy z człowiekiem. Ramię robota komunikuje się poprzez interfejs RS485, TCP/IP, Modbus, EtherCat lub WiFi z wykorzystaniem aplikacji na system Android, iOS lub Windows. Zakres ruchów wynosi 360° lub 155° dla poszczególnych elementów ramienia.
Ramię robota Dobot CR3
Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę

Ramię robota Dobot CR3

Ramię robota Dobot CR3

Proszę wypełnić poniższe informacje. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Producent: Dobot

Opis produktu: Ramię robota Dobot CR3

Ramię robota Dobot CR3 potrafi unieść przedmioty o masie 3 kg, jego zasięg ruchu wynosi 795 mm. Zapewnia bezpieczną pracę poprzez wykrywanie kolizji z innymi obiektami. Ramię posiada możliwość odtwarzania wykonanego ruchu. Sprawdzi się podczas prac we współpracy z człowiekiem. Ramię robota komunikuje się poprzez interfejs RS485, TCP/IP, Modbus, EtherCat lub WiFi z wykorzystaniem aplikacji na system Android, iOS lub Windows. Zakres ruchów wynosi 360° lub 155° dla poszczególnych elementów ramienia.

Uwaga!

Cena zakupu ramienia robota zależna jest od fabryki aktualnie produkującej produkt. W celu wyrażenia chęci zakupu przedmiotu, prosimy o kontakt mailowy: biuro@botland.com.pl

Inteligentny panel kontrolny

Do zestawu wraz z ramieniem dołączony jest panel kontrolny wyposażony w diody LED, które informują o statusie robota. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku, aby nauczyć robota określonej sekwencji ruchu, którą ma powtarzać.

Prosty montaż

Montaż ramienia robota trwa około 20 min, a już po godzinie jest gotowe do pracy. Montowany jest za pomocą przewodów z dedykowanymi złączami, które zapewniają bezproblemowe podłączenie elementów ramienia ze stacją robocza. 

Szeroka kompatybilność ramienia Dobot CR3

Dobot CR3 jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń peryferyjnych. Umożliwia wykonywanie takich czynności jak: podawanie, montowanie, kontrolowanie, przenoszenie, wkręcanie, szlifowanie i klejenie. Sterownik robota posiada wiele interfejsów I/O oraz interfejsów komunikacyjnych, otwiera nieograniczone możliwości rozbudowy. 

Kompatybilne urządzeniaKompatybilne urządzenia.
Dobot SafeSkin

Technologia Dobot SafeSkin

SafeSkin to rozwiązanie marki Dobot, które pozwala wykryć kolizję ramienia z innym obiektem i zatrzymać ruch robota, w celu uniknięcia zderzenia. Wbudowany czujnik wykrywa obiekt w odległości 15 cm, co zapewnia szybką reakcję robota. Czujnik jest odporny na wszelkie zakłócenia. 

Programowanie ramienia CR3

Ramię można programować w edytorze graficznym CRStudio poprzez ustawianie bloczków z kodem lub w edytorze tekstowym Dobot SCStudio.

Specyfikacja ramienia robota Dobot CR3

Parametr Wartość
Udźwig 3 kg
Maksymalny zasięg 795 mm
Napięcie pracy 48 V DC
Maksymalna prędkość ruchu 2 m/s
Zakresy poszczególnych złącz J1 ±360°
J2 ±360°
J3 ±155°
J4 ±360°
J5 ±360°
J6 ±360°
Maksymalna prędkość dla złącz J1/J2 180°/s
J3/J4/J5/J6 180°/s
Interfejsy I/O DI/DO/AI 2
AO 0
Interfejs komunikacyjny komunikacja RS485
I/O kontrolera DI 16
DO/DI 16
AI/AO 2
Enkoder inkremenalny ABZ 1
Powtarzalność ±0,02 mm
Komunikacja TCP/IP, Modbus, EtherCAT, WiFi
Stopień ochrony IP IP54
Temperatura pracy od 0°C do 45°C
Moc 120 W
Materiał stop aluminium, ABS
Masa 16,5 kg

Ramię robota Dobot CR3

Dobot CR3 jest nowoczesnym robotem przemysłowym. Sprawdzi się w produkcji, montowaniu i zmienianiu drobnych elementów, ale także w sortowaniu i segregowaniu produktów. Ramię ma maksymalny udźwig na poziomie 3 kg i bardzo duży zasięg pracy - 795 mm.

Ramię robotyczne kontrolujemy manualnie i zdalnie. Producent dostarcza oprogramowanie, które jest bardzo intuicyjne (programowanie wizualne). Ramię nadaje się do prac detalicznych i wszystkich czynności linii produkcyjnych, kiedy znaczenie ma szybkość pracy (prędkość poruszania się Dobota - 2 m/s).

Dobot CR3 - zaplecze technologiczne

Przemysłowe ramię robotyczne Dobot CR3 to konstrukcja wzbogacona o szereg dodatkowych funkcjonalności technologicznych. Dzięki technologii SafeSkin ramię nigdy nie popadnie w kolizję z innym elementem (produkcyjnym lub np. ręką montażysty).

Ramie jest kompatybilne z edytorem graficznym CRStudio. Komendy można przesyłać poprzez system bloczków wizualnych. Główne elementy ramienia zostały wykonane z najwyższej jakości ABS i dedykowanych stopów aluminium.


Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: