Filtruj według
Cena
2625 2625
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Obudowy do Snapmaker - promocja

Ilość produktów: 1
Loading...

Obudowa do drukarki Snapmaker 2.0 A350

Obudowa do urządzenia 3 w 1 Snapmaker 2.0 A350. Wykonana została ze stopu aluminium oraz akrylu filtrującego światło lasera. Stworzona została, by zwiększyć bezpieczeństwo...
Indeks: SNM-19176
Indeks: SNM-19176
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 10-12 tyg.
Cena podstawowa 2 625,00 zł Cena 2 625,00 zł
  • Darmowa dostawa

Obudowy do Snapmaker - bezpieczeństwo i stabilne warunki pracy

W tej kategorii oferujemy obudowy przeznaczone m.in. do urządzenia 3w1 Snapmaker 2.0 A250 i A350. Do produkcji ramy obudowy wykorzystano lekkie i jednocześnie bardzo wytrzymałe aluminium lotnicze, zapewniające sztywność całej konstrukcji. Kolejnym materiałem użytym w trakcie procesu produkcji jest akryl z filtrem. Jego główne zadanie to filtrowanie wiązki światła emitowanego przez laser. Takie rozwiązanie znacząco obniża negatywny wpływ lasera na wzrok i poprawia bezpieczeństwo użytkowania. Obudowy dostępne w tej sekcji są wyposażone w dodatkowy system wentylacyjny, umożliwiający efektywne odprowadzanie nieprzyjemnych zapachów pojawiających się w trakcie pracy urządzenia. Kolejną zaletą obudowy do Snapmaker jest doskonała szczelność. W codziennym użytkowaniu oznacza to, że ryzyko związane z kurczeniem się filamentu, wypaczeniem lub zniekształceniem w wyniku podmuchu powietrza praktycznie nie występuje.

Obudowy do Snapmaker - pozostałe zalety i właściwości

Konstrukcja obudowy ogranicza do minimum zapylenie, powstające w trakcie frezowania przy użyciu modułu CNC. Kolejną zaletą są wbudowane czujniki, które nieustannie monitorują pozycję drzwi. Jeżeli w trakcie działania urządzenia zostaną celowo lub przypadkowo otwarte, sprzęt natychmiast przerwie pracę. Dodatkowo, obudowy dostępne w tej kategorii wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie kwasów. Urządzenia 3w Snapmaker zabezpieczone obudową zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i możliwość przebywania nawet w niewielkiej odległości od sprzętu, bez ryzyka narażenia zdrowia i życia.