Wtyk BNC skręcany RG6 - 75

Indeks: KAB-05382 EAN: 5904422368210

Wtyk BNC skręcany na przewód koncentryczny typu RG6 o impedancji 75 Ω.

Wtyk BNC skręcany RG6 - 75
3,70 zł
3,01 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Wtyk BNC skręcany RG6 - 75 Ω

Wysokiej jakości, skręcany wtyk koncentryczny BNC o impedancji charakterystycznej równej 75Ω, pasujący do przewodu typu RG6. Pozłacany pin środkowy zapewnia doskonały przekaz sygnałów nawet po długim czasie eksploatacji, a wygodna konstrukcja skręcana umożliwia montaż wtyku na kablu bez konieczności zaopatrywania się w dedykowaną zaciskarkę.

Sprawdź także inne złącza koncentryczne dostępne w naszej ofercie – znajdziesz tutaj m.in. złącza BNC do obudowy, wtyki skręcane i zaciskane dla najpopularniejszych rodzajów przewodów koncentrycznych, a także przejściówki (adaptery), gniazda SMA do druku i montażu na panelu, a także wtyki SMA na przewód i adaptery męsko-męskie SMA.

Impedancja falowa – podstawowe informacje

Czytając opisy elementów mikrofalowych, można zauważyć, że podstawowym parametrem podawanym przez producentów jest tzw. impedancja falowa lub impedancja charakterystyczna. W ogromnym uproszczeniu można stwierdzić, że jest to nic innego, jak opór stawiany przez dany element (przewód, złącze, ścieżkę na PCB, etc.) przepływającemu przezeń sygnałowi o częstotliwości radiowej. W rzeczywistości jednak nie można mylić go z rezystancją jako taką – choć impedancja falowa także wyrażana jest w omach, to jej charakter wynika z szeregu innych zjawisk i parametrów.

Pod pojęciem impedancji charakterystycznej kryje się bowiem „złożona hybryda”, na którą składa się rezystancja przewodnika, rezystancja (a raczej konduktancja) izolacji, a także pojemność i indukcyjność „elementarnego odcinka” danego przewodu lub innego toru sygnałowego. Ważne jest, by wszystkie współpracujące ze sobą elementy (np. kable, złącza, ścieżki, anteny, etc.) miały taką samą impedancję falową – unikniemy wtedy strat wynikających z odbić sygnału wewnątrz linii transmisyjnej.

Wtyk BNC skręcany RG6 - 75Ω

Wtyk BNC skręcany RG6 - 75 Ω.

Specyfikacja wtyku

  • Wtyk BNC
  • Typ: skręcany
  • Impedancja falowa: 75 Ω
  • Materiał: metal
  • Przeznaczenie: przewód koncentryczny RG6
Ilość pinów 1x16
Złącza - Typ BNC
Złącza - Standard żeńskie
Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 1.4 cm
Głębokość opakowania 4 cm
Masa opakowania 0.007 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Wtyk BNC skręcany RG6 - 75

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Szymon 10.07.2023 Potwierdzony zakup
ok, w porządku

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: