Wtyk SAT F - miedziany - 7,0mm - 100szt.

Indeks: LEC-18417 EAN: 5901436706526
Wykonany z miedzy wtyk SAT F wykorzystywany jako zakończenie przewodu antenowego. Ten rodzaj złącz jest powszechnie stosowany w urządzeniach telewizyjnych takich jak dekoder, tuner lub telewizor. Średnica wewnętrzna wtyku wynosi 7 mm. W zestawie znajduje się 100 wtyków.
Wtyk SAT F - miedziany - 7,0mm - 100szt.
39,00 zł
31,71 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: OEM

Opis produktu: Wtyk SAT F - miedziany - 7,0mm - 100 szt.

Wykonany z miedzy wtyk SAT F wykorzystywany jako zakończenie przewodu antenowego. Ten rodzaj złącz jest powszechnie stosowany w urządzeniach telewizyjnych takich jak dekoder, tuner lub telewizor. Średnica wewnętrzna wtyku wynosi 7 mm.

Współosiowa budowa przewodu koncentrycznego

Najważniejszy element składowy przewodu koncentrycznego to znajdująca się w jego centrum miedziana żyła wewnętrzna. Kolejnym elementem jest dielektryk wykonany z tworzywa sztucznego. Stosowany w celu odizolowania żyły głównej. Ważną kwestią jest również zabezpieczenie przewodu przed zakłóceniami, w tym celu stosuje się tzw. ekran wykonany najczęściej z miedzi lub aluminium. Ostatnia warstwa to wykonany z PE lub PVC  płaszcz zewnętrzny chroniący przewód przed uszkodzeniami mechanicznymi i atmosferycznymi.

Wtyk SAT F - odporny na zakłócenia elektromagnetyczne

Wtyk SAT F to rodzaj złącza stosowanego w systemach antenowych, szczególnie w przypadku telewizji satelitarnej (SAT). Wtyk ten, umożliwia podłączenie kabli koncentrycznych do urządzeń takich jak tunery satelitarne, dekodery, lub anteny satelitarne. Średnica zewnętrzną wtyku wynosi 7,0 mm, co umożliwia jego zastosowanie w standardowych gniazdach i złączach przewidzianych dla tego typu wtyczek. Dzięki swojej konstrukcji wykonanej z metalu, wtyk SAT F jest odporny na zakłócenia elektromagnetyczne, co jest istotne w przypadku transmisji sygnałów telewizyjnych.

Montaż wtyku SAT F na kablu koncentrycznym

Aby zacisnąć przewód koncentryczny we wtyku SAT F, należy odkręcić obudowę wtyku. Należy usunąć z końcówki przewodu koncentrycznego wystarczającą ilość izolacji, aby odsłonić rdzeń i ekran kabla. W przypadku przewodu koncentrycznego typu RG-6 lub RG-59, należy usunąć wystający ekran zewnętrzny, aby uzyskać dostęp do rdzenia przewodu. Odsłonięty koniec przewodu wprowadzić do wtyku SAT F, tak aby rdzeń przewodu znalazł się w odpowiednim miejscu dla danego wtyku. Następnie należy zacisnąć wtyk SAT F, aby ścisnąć przewód koncentryczny. Po zaciśnięciu przewodu, należy zamknąć obudowę wtyku SAT F.

$desc

Średnica wewnętrzna wtyku wynosi 7 mm.

Średnica wewnętrzna wtyku wynosi 7 mm.

Elementy sprzedawane w pakiecie po 100 sztuk.

Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 4.5 cm
Głębokość opakowania 11 cm
Masa opakowania 0.335 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Wtyk SAT F - miedziany - 7,0mm - 100szt.

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: