Docisk - ścisk szybkomocujący pionowy U-BAR GH-101-B - 100kg

Indeks: NSZ-09828 EAN: 5904422314446

Docisk pionowy o sile 100 kg. Zasięg roboczy uchwytu to 33 mm. Znajduje zastosowanie np. w separatorach do wymiany wyświetlaczy LCD.

Docisk - ścisk szybkomocujący pionowy U-BAR GH-101-B - 100kg
13,90 zł
11,30 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Docisk - ścisk szybkomocujący pionowy U-BAR  GH-101-B - 100 kg

Docisk pionowy o sile 100 kg. Zasięg roboczy uchwytu to 33 mm. Znajduje zastosowanie np. w separatorach do wymiany wyświetlaczy LCD.

Docisk - ścisk szybkomocujący pionowy U-BAR  GH-101-B - 100kg

Docisk - ścisk szybkomocujący pionowy U-BAR  GH-101-B - 100 kg.

Specyfikacja techniczna docisku 

  • Siła docisku: 100 kg
  • Kąt otwarcia: do 90 stopni
  • Zasięg roboczy: 33 mm
  • Regulowana wysokość
  • Gumowy docisk nie uszkadza powierzchni oraz gwarantuje lepszy chwyt
  • Waga: 135 g

Ścisk szybkomocujący pionowy U-BAR GH-101-B - 100kg - regulowana siła docisku

Warsztat domowy, w którym w zamierzeniu mamy mieć umożliwione wykonywanie szerokiego zakresu prac, musi być odpowiednio do tego celu przygotowany, a szczególnie wtedy, kiedy zależy nam na szerokich możliwościach wykorzystania naszego warsztatu - czy to przy naprawach elektroniki, urządzeń elektrycznych, maszyn i pojazdów czy też przy renowacji mebli lub instrumentów muzycznych. W takich i podobnych sytuacjach, w naszym arsenale narzędziowym, nie może zabraknąć szybkomocującego ścisku pionowego typu U-BAR, którego ciężar obciążenia docisku sięga 100kg. Konstrukcja ścisku przewiduje jego stabilne przykręcenie do podłoża. Wyposażenie docisku w gumową osłonę, zapewnia zabezpieczenie obiektu dociskanego przed porysowaniem i innymi rodzajami uszkodzeń mechanicznych. Uchwyt montażowy docisku został wyposażony w nakładkę z materiału zwiększającego pewność chwytu w dłoni.

Ścisk szybkomocujący - must-have w Twoim Warsztacie!

Ścisk szybkomocujący pionowy typu U-BAR, to jedno z najbardziej pomocnych narzędzi w pracach warsztatowych - taki ścisk może być zastosowany zarówno do robót renowacyjnych przy obiektach drewnianych jak i w naprawach maszyn. Zastosowanie ścisków mechanicznych pozwala na znaczne ułatwienie w wykonywaniu takich procesów jak obróbka mechaniczna za pomocą wiertarek, skrawarek i innych narzędzi mechanicznych. Ścisk U-BAR świetnie sprawdzi się także przy wykonywaniu precyzyjnych prac modelarskich.

Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 13.5 cm
Masa opakowania 0.138 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: