Podstawka pod lutownicę - metalowa

Indeks: NSZ-11850 EAN: 5900804064121

Uniwersalna podstawka pod lutownice. W zestawie znajduje także gąbka. Odpowiednio dociążana podstawa zapewnia stabilność odłożonej kolby.

Podstawka pod lutownicę - metalowa
14,50 zł
11,79 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Podstawka pod lutownicę - metalowa

Uniwersalna podstawka, pasuje do większości lutownic oporowych. W podstawce umieszczono gąbkę, dzięki której można oczyścić grot lutownicy. Urządzenie wspomaga utrzymanie temperatury grota oraz właściwe odprowadzanie ciepła.

Podstawka pod lutownicę - metalowa
Podstawka pod lutownicę - metalowa. Lutownica do nabycia oddzielnie

Podstawka pod lutownicę - ułatwia pracę przy lutowaniu

Lutowanie jest kluczową umiejętnością w procesie montażu i uruchamiania układów elektronicznych. Oprócz opanowania tej zdolności, istotne jest także zadbanie o odpowiednie wyposażenie w sprzęt i akcesoria do lutowania. Warto zadbać nie tylko o dobór lutownicy z właściwym grotem i o prawidłową temperaturę lutowania, odpowiednie spoiwa i topniki, lecz także o ergonomię i bezpieczeństwo pracy. Ze względu na wysoką temperaturę grota, istnieje ryzyko poparzenia, dlatego zalecamy korzystanie z podstawki pod lutownicę z metalową spiralą do podtrzymywania kolby lutowniczej oraz gąbką do czyszczenia grotów.

Co jeszcze warto mieć pod ręką podczas lutowania?

Oferowana podstawka pod lutownicę jest wykonana z metalu i zawiera gąbkę do czyszczenia grota. Przed użyciem należy zwilżyć ją wodą. Dodatkowo, warto rozważyć zakup mosiężnego czyścika do grotów, topnika lutowniczego w różnych postaci płynu, żelu lub w pisaku, plecionki do usuwania cyny oraz alkoholu izopropylowego do czyszczenia płytek PCB z resztek topnika i innych zanieczyszczeń. W naszej ofercie znajdują się także podstawki z uchwytami do płytek PCB, które mogą ułatwić proces lutowania, zwłaszcza wielogodzinnego.

Specyfikacja

  • Wymiary podstawy: 9,4 x 13 mm

Podstawka pod lutownicę - metalowa

Metalowa podstawka pod lutownicę umożliwia odłożenie urządzenia w stabilnej, bezpiecznej pozycji podczas przerwy w pracy. Specjalnie zaprojektowany stojak zapobiega zabrudzeniu otoczenia przez cynę oraz uszkodzeniu elementów wokół lutownicy przez rozgrzany grot.

Oferowany model podstawki pod lutownicę posiada stabilną podstawę oraz wyprofilowany uchwyt, który pasuje do większości popularnych lutownic oporowych. Ponadto na podstawie stojaka znajduje się miejsce do umieszczenia gąbki lub innego czyścika przeznaczonego do usuwania resztek cyny z grota lutownicy.

Zestaw z metalową podstawką pod lutownicę oporową

W zestawie z podstawką pod lutownicę znajdziesz dodatkowo wysokiej jakości gąbkę, dzięki której łatwo oczyścisz grot z resztek cyny i topnika po zakończeniu pracy. Stojak jest dostępny w kolorze czarno-srebrnym (czarna podstawa oraz srebrny uchwyt).

W naszej ofercie znajdziesz również inne praktyczne uchwyty i lupy, a także wszystkie pozostałe akcesoria niezbędne do lutowania, między innymi stacje lutownicze, lutownice kolbowe, groty, cynę, topniki, kalafonie, czyściki, gąbki, pędzle, szczotki, plecionki, odsysacze, pęsety, maty do lutowania czy myjki ultradźwiękowe.

Szerokość opakowania 9 cm
Wysokość opakowania 6 cm
Głębokość opakowania 14 cm
Masa opakowania 0.2 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Podstawka pod lutownicę - metalowa

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Rafal 16.12.2023 Potwierdzony zakup
zakup potwierdzony

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: