Skrzynka narzędziowa One Pro - Qbrick System

Indeks: PAG-23313 EAN: 5901238254249
Skrzynka narzędziowa One Pro od firmy Qbrick to idealne rozwiązanie dla monterów, elektryków, hydraulików oraz wykonawców budowlanych. Wyróżniającą się cechą tej skrzynki narzędziowej jest jej wodoszczelność i pyłoszczelność, co czyni ją niezastąpionym narzędziem, nawet w trudnych warunkach pracy. Dodatkowo, kompaktowe wymiary skrzynki (450 x 322 x 240 mm) sprawiają, że jest ona łatwa do przenoszenia i umieszczenia w różnych miejscach pracy.
Skrzynka narzędziowa One Pro - Qbrick System
109,00 zł
88,62 zł netto
Zapłać później
Producent: Qbrick System

Opis produktu: Skrzynka narzędziowa One Pro - Qbrick System

Skrzynka narzędziowa One Pro od firmy Qbrick to idealne rozwiązanie dla monterów, elektryków, hydraulików oraz wykonawców budowlanych. Jej wyróżniającą się cechą jest wodoszczelność i pyłoszczelność, co czyni ją niezastąpionym narzędziem, nawet w trudnych warunkach pracy. Dodatkowo, kompaktowe wymiary skrzynki (450 x 322 x 240 mm) sprawiają, że jest ona łatwa do przenoszenia i umieszczenia w różnych miejscach pracy. Ta optymalna wielkość nie tylko ułatwia transport na różne piętra czy w samochodzie osobowym, ale także pozwala na efektywne przechowywanie narzędzi bez zajmowania zbyt dużo przestrzeni.

Skrzynka narzędziowa One Pro - Qbrick System.
Skrzynka narzędziowa One Pro od firmy Qbrick to idealne rozwiązanie dla monterów, elektryków, hydraulików oraz wykonawców budowlanych. 

Modułowa konstrukcja

Niezwykłą cechą skrzynki tej narzędziowej jest jej modułowa konstrukcja, która pozwala na elastyczną konfigurację z innymi elementami systemu Pro. Ta innowacyjna modularność umożliwia dostosowanie narzędziowego systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając maksymalną funkcjonalność w zależności od konkretnego zadania.

Specyfikacja techniczna

  • Wymiary zewnętrzne: 450 x 322 x 240 mm
  • Wymiary wewnętrzne: 380 x 250 x 195 mm
  • Pojemność: 19 l 
Szerokość opakowania 46.5 cm
Wysokość opakowania 34.5 cm
Głębokość opakowania 27 cm
Masa opakowania 3.75 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: