Organizer 300 Qbrick System

Indeks: PAG-23308 EAN: 5901238256380
Organizer 300 od firmy Qbrick to kompaktowy i praktyczny sposób na porządkowanie drobnych akcesoriów w codziennym użytkowaniu. Ten niewielki organizer doskonale spełnia swoją rolę, zapewniając funkcjonalność w zgrabnym opakowaniu. Jego minimalistyczny design i kompaktowe wymiary (300 x 224 x 74 mm) sprawiają, że można go łatwo umieścić na biurku, półce czy w dowolnym miejscu, gdzie potrzebujesz utrzymać porządek.
Organizer 300 Qbrick System
29,00 zł
23,58 zł netto
Zapłać później
Producent: Qbrick System

Opis produktu: Organizer 300 Qbrick System

Organizer 300 od firmy Qbrick to kompaktowy i praktyczny sposób na porządkowanie drobnych akcesoriów w codziennym użytkowaniu. Ten niewielki organizer doskonale spełnia swoją rolę, zapewniając funkcjonalność w zgrabnym opakowaniu. Z łatwością pomieści najrozmaitsze drobiazgi, od narzędzi po akcesoria biurowe czy elementy hobbystyczne. Organizer 300 posiada wbudowane konektory, które umożliwiają łączenie go z innymi organizerami Qbrick. Dzięki temu można elastycznie dostosować przestrzeń do swoich potrzeb, tworząc spójny i zorganizowany system przechowywania.

Organizer 300 Qbrick System.
Organizer 300 od firmy Qbrick to kompaktowy i praktyczny sposób na porządkowanie drobnych akcesoriów w codziennym użytkowaniu.

Wszechstronny organizer

Jego minimalistyczny design i kompaktowe wymiary (300 x 224 x 74 mm) sprawiają, że można go łatwo umieścić na biurku, półce czy w dowolnym miejscu, gdzie potrzebujesz utrzymać porządek. Solidna konstrukcja i wysoka jakość materiałów użytych do produkcji zapewniają trwałość i stabilność organizera. Wykonany z myślą o wygodzie użytkowania, organizer ten jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale również estetycznym dodatkiem do każdego wnętrza.

Szerokość opakowania 22.5 cm
Wysokość opakowania 30 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.6 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: