Ściągacz izolacji HY-369A

Indeks: NSZ-04006 EAN: 5900804054733

Ściągacz do izolacji przewodów elektrycznych. Obsługuje przewody o średnicach: od 0,5 do 2 mm.

Ściągacz izolacji HY-369A
36,90 zł
30,00 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Ściągacz izolacji HY-369A

Automatyczny ściągacz izolacji HY-369A jest przeznaczony do zdejmowania izolacji z cienkich przewodów jednożyłowych o średnicy zewnętrznej od 0,5 do 2,0 mm. Ergonomiczna konstrukcja rękojeści ułatwia operowanie narzędziem i działa antypoślizgowo, a solidne, metalowe szczęki pozwalają na wieloletnią, bezawaryjną eksploatację.

Przemyślana konstrukcja szczęk sprawia, że w trakcie dociskania uchwytów cały proces odbywa się w pełni samoczynnie – najpierw szersza ze szczęk pewnie chwyta przewód, po czym druga – wyposażona w specjalne ostrza z otworami w kilku najczęściej spotykanych rozmiarach – odcina niepotrzebną część izolacji. Po tym następuje ostatni etap procedury – obydwie szczęki są oddalane od siebie, co powoduje zsunięcie krótkiego odcinka izolacji z metalowej żyły i w efekcie odizolowanie końcówki, np. na potrzeby lutowania lub umieszczenia w konektorze zaciskanym.

Ściągacze do izolacji w ofercie Botland

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę kilkudziesięciu modeli ściągaczy izolacji, przystosowanych do pracy z różnego rodzaju okablowaniem, spotykanym w codziennej praktyce elektroników, elektryków, instalatorów czy też serwisantów. Dla tradycjonalistów mamy wygodne, ręczne ściągacze izolacji w postaci szczypiec bocznych ze specjalnie uformowanymi szczękami, zawierającymi szereg otworów o rosnącej średnicy, a także ściągacze czołowe z regulowanym zaciskiem szczęk.

Osoby ceniące sobie wygodę użytkowania i szybkość pracy wybiorą natomiast automatyczne ściągacze izolacji, które za sprawą wbudowanych mechanizmów same realizują cały proces zdejmowania izolacji pojedynczych żył lub nawet cienkich przewodów wielożyłowych. Sprawdź także dostępne w naszym sklepie ściągacze do przewodów koncentrycznych, zaciskarki, opalarki na gorące powietrze oraz noże krosownicze.

Ściągacz izolacji Ściągacz izolacji HY-369A.

Specyfikacja ściągacza

  • Obsługiwane przewody: od 0,5 mm do 2 mm
Szerokość opakowania 11 cm
Wysokość opakowania 4 cm
Głębokość opakowania 27 cm
Masa opakowania 0.295 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: