Pineboards Pi Hat AI! - adapter Coral TPU PCIe M.2 E-key do Raspberry Pi 5

Indeks: PIB-24730 EAN: 5906268918055
Hat AI! to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą wykorzystać możliwości sztucznej inteligencji Google Coral Edge TPU w swoich projektach opartych na Raspberry Pi 5. Ten zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do integracji Coral TPU z płytką Raspberry Pi 5, zapewniając szybką i łatwą instalację oraz pełną kompatybilność.
Pineboards Pi Hat AI! - adapter Coral TPU PCIe M.2 E-key do Raspberry Pi 5
259,00 zł
210,57 zł netto
Zapłać później
Producent: Pineboards
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Pineboards Pi Hat AI! - adapter Coral TPU PCIe M.2 E-key do Raspberry Pi 5

Hat AI! to kompletny pakiet umożliwiający wykorzystanie mocy Google Coral Edge TPU w Twoich projektach opartych na Raspberry Pi 5. Ten zestaw został zaprojektowany dla użytkowników poszukujących łatwej integracji maszynowego uczenia się z Raspberry Pi 5. Konstrukcja adaptera pozwala na bezproblemowy montaż pod płytką Raspberry Pi 5, nie blokując dostępu do portów GPIO, podobnie jak HatDrive! Bottom, co zapewnia wygodę użytkowania. Hat AI! obsługuje Google Coral w formacie M.2 z interfejsem E-key oraz utrzymuje kompatybilność z PCIe x1, obsługując zarówno standardy Gen2, jak i Gen3. Adapter posiada wskaźnik LED do monitorowania poboru mocy płytki. Zgodność z M.2 (NGFF) jest zapewniona dzięki zintegrowanemu regulatorowi napięcia, który może dostarczać do 3 A dla szyny zasilania 3,3 V. Instalacja Easy Edge TPU oferuje specjalnie zaprojektowany metalowy uchwyt, dzięki któremu podłączenie M.2 Coral TPU jest szybkie i bezpieczne. Dodatkowo, klarowne oznaczenia PCB ułatwiają instalację i użytkowanie. Zestaw zawiera również pełny zestaw akcesoriów, w tym dedykowany przewód FPC PCIe, kołki dystansowe oraz śruby M2.5 do bezpiecznego montażu płytki Hat AI! do Raspberry Pi 5. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną wykorzystać pełnię możliwości sztucznej inteligencji w swoich projektach, zapewniając nie tylko wydajność, ale także łatwość instalacji i użytkowania.

Pineberry Pi Hat AI! - adapter Coral TPU PCIe M.2 E-key do Raspberry Pi 5

Pineboards Hat AI! - adapter Coral TPU PCIe M.2 E-key do Raspberry Pi 5.

Pineberry Pi Hat AI! - adapter Coral TPU PCIe M.2 E-key do Raspberry Pi 5

Zestaw zawiera Google Coral Edge TPU A+E.

Główne cechy adaptera

 • Specjalnie zaprojektowany dla Raspberry Pi 5: produkt został stworzony z myślą o bezproblemowej integracji z płytą Raspberry Pi 5, zapewniając optymalną wydajność.
 • Montaż pod płytką Raspberry Pi 5: nie zakrywa dostępu do portów GPIO, co ułatwia dalsze rozszerzanie funkcjonalności.
 • Kompatybilność z Coral TPU: kompatybilność z Google Coral Edge TPU w formacie M.2 z interfejsem E-key, zapewnia szeroki zakres zastosowań AI.
 • Obsługa interfejsu PCIe x1: zapewnia zgodność ze standardami interfejsu PCIe Gen2 i Gen3 dla elastyczności w użytkowaniu.
 • Posiada wskaźnik LED do monitorowania wejścia zasilania: umożliwia szybką wizualną kontrolę nad stanem urządzenia.
 • Zgodność z M.2 (NGFF): zintegrowany regulator napięcia do 3 A dla szyny zasilania 3,3V zapewnia stabilne zasilanie zgodnie z najnowszymi standardami.
 • Szybka i bezpieczna instalacja Edge TPU: dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi metalowemu, umożliwia łatwy i bezpieczny montaż modułu Coral TPU.
 • PCB z klarownymi oznaczeniami: zapewnia czytelność podczas instalacji i użytkowania.
 • Zestaw akcesoriów: zawiera dedykowany przewód FPC PCIe, kołki dystansowe oraz śruby M2.5 do bezpiecznego montażu płytki.

Zaawansowane możliwości uczenia maszynowego z Google Coral

Google Coral to innowacyjna rodzina urządzeń, które stanowią kluczowy element w implementacji zaawansowanych technologii uczenia maszynowego. Dedykowane przede wszystkim dla deweloperów, urządzenia Google Coral umożliwiają integrację potężnych algorytmów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w systemach typu Edge. Google Coral może doskonale współpracować z popularną płytką Raspberry Pi 5, oferując użytkownikom jeszcze większe możliwości. Ten synergiczny duet pozwala na tworzenie inteligentnych systemów, które działają lokalnie, bez konieczności ciągłego połączenia z Internetem czy zewnętrznymi serwerami. Dzięki bibliotece TensorFlow, która jest częścią ekosystemu Google Coral, możliwe jest szybkie wdrażanie aplikacji AI na różnych urządzeniach, zapewniając pełną elastyczność i kontrolę nad procesem uczenia maszynowego. W praktyce Google Coral znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak przemysł, motoryzacja, inteligentne domy, monitorowanie środowiskowe czy medycyna, pozwalając na skuteczną analizę danych oraz podejmowanie inteligentnych decyzji w czasie rzeczywistym, co przekłada się na poprawę efektywności i innowacyjność w różnych sektorach.

Pineberry Pi Hat AI! - adapter Coral TPU PCIe M.2 E-key do Raspberry Pi 5

Konstrukcja adaptera pozwala na bezproblemowy montaż pod płytką Raspberry Pi 5.
Pineberry Pi Hat AI! - adapter Coral TPU PCIe M.2 E-key do Raspberry Pi 5

Elementy wchodzące w skład zestawu.

Specyfikacja adaptera

 • Rodzaj adaptera: PCIe do Google Coral Edge TPU
 • Model: Hat AI!
 • Interfejs PCIe: PCIe x1 w standardach Gen2 i Gen3
 • Rodzaj złącza: M.2 (E-key)
 • Zintegrowany regulator napięcia: do 3 A dla szyny zasilającej 3,3 V, zgodnie ze standardem M.2 (NGFF)
 • Wskaźniki LED: 1 dioda LED wskazująca poboru mocy płytki
 • Kompatybilność: Raspberry Pi 5

Zawartość zestawu

 • Adapter Hat AI!
 • Google Coral Edge TPU A+E
 • Dedykowana taśma FPC PCIe
 • Kołki dystansowe
 • Śruby M2.5
 • Kołek dystansowy do montażu karty M.2

Szerokość opakowania 18 cm
Wysokość opakowania 10 cm
Głębokość opakowania 2.7 cm
Masa opakowania 0.057 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: