• Wyprzedaż!

Pycase Blue - obudowa do modułu WiPy oraz Expansion Board - niebieska

Indeks: PYC-09045 EAN: 700461242635

Obudowa do modułu z serii WiPy i nakładki Expansion Board o wymiarach zewnętrznych 65 x 77 x 28,5 mm. Daje dostęp do gniazda zasilania oraz wtyków GPIO. W zestawie śrubki montażowe.

Pycase Blue - obudowa do modułu WiPy oraz Expansion Board - niebieska
52,50 zł -30%
36,75 zł
29,88 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 36,75 zł
Zapłać później
Producent: PyCom

Opis produktu: Pycase Blue - obudowa do modułu WiPy oraz Expansion Board - niebieska

Obudowa do modułu z serii WiPy i nakładki Expansion Board o wymiarach zewnętrznych 65 x 77 x 28,5 mm. Daje dostęp do gniazda zasilania oraz wtyków GPIO. Posiada także otwór na antenę. W zestawie śrubki montażowe.

Specyfikacja obudowy

  • Kolor: niebiesko przezroczysty
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Dostęp do złącz: microUSB, GPIO
  • Otwór na antenę
  • Kompatybilna z modułami WiPy, LoPy, SiPy, FiPy, GPy
  • Wymiary zewnętrzne: 65 x 77 x 28,5 mm

Na zdjęciu moduł WiPy 2.0 i nakładka Expansion Board w obudowie. Przedmiotem sprzedaży jest obudowa, pozostałe elementy można nabyć osobno.

PyCase Blue - obudowa do modułu WiPy oraz Expansion Board Botland - Sklep dla robotyków

PyCase Blue to praktyczna obudowa przeznaczona do modułów WiPy oraz kompatybilnych z nimi płytek rozszerzeń Expansion Board. Akcesorium zostało skonstruowane tak, by zapewniać wygodny dostęp do gniazda zasilania microUSB oraz wtyków GPIO bez konieczności otwierania obudowy. Ponadto dostępny jest również otwór umożliwiający łatwe wyprowadzenie anteny.

Obudowa PyCase Blue jest kompatybilna z modułami WiPy, LoPy, SiPy, FiPy oraz GPy stworzonymi przez markę PyCom. Model został wykonany z transparentnego tworzywa sztucznego o niebieskiej barwie, natomiast w naszej ofercie dostępne są również warianty w PyCase w kolorze przezroczystym oraz zielonym.

Praktyczna i trwała obudowa PyCase do modułów

Obudowa PyCase została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu akcesorium chroni moduły zarówno przed kurzem i zabrudzeniami, jak i przed skutkami uderzeń, wstrząsów czy upadków. W zestawie z obudową znajdziesz kompatybilne śruby montażowe.

W naszej ofercie dostępne są również inne produkty marki PyCom, w tym moduły główne IoT, płytki rozszerzeń (WiFi, Bluetooth, LoRaWAN, SigFox, GPS, czujniki etc.) czy anteny. Ponadto posiadamy w asortymencie wiele innych produktów ułatwiających konstruowanie własnych projektów IoT czy systemów inteligentnego budynku.

Szerokość opakowania 6.3 cm
Wysokość opakowania 7.6 cm
Głębokość opakowania 2.7 cm
Masa opakowania 0.052 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: