Kategorie

Przekaźniki połprzewodnikowe SSR

Przekaźniki półprzewodnikowe SSR to urządzenia pozbawione jakichkolwiek styków mechanicznych – dlatego można mówić o nich, że wykonane są zgodnie z nową technologią półprzewodnikową. Jeśli w Waszym projekcie znajdą one swoje zastosowanie, to z pewnością warto wybrać najlepsze produkty, które zapewnią nie tylko niezawodność, ale także dużo cichszą pracę. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem, który dla Was przygotowaliśmy – codziennie dbamy o to, by wyposażenie naszego sklepu, oferowało najwyższy poziom satysfakcji.

SSR, czyli technologia zmieniające projekty

Swoją żywotność zawdzięczają temu, że zostały zaprojektowane i wykonane bez użycia mechanicznych ruchomych części. Ich dużo mniejszy rozmiar pozwala zminiaturyzować układy, co przełoży się także na zadowolenie konstruktorów i użytkowników z finalnego efektu. Do zalet przekaźników półprzewodnikowych SSR można zaliczyć także błyskawiczny czas reakcji, brak iskrzenia styków (co z pewnością wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo użytkowników, modułów i innych podzespołów układu), odporność na wszystkie wstrząsy i wibracje oraz kompatybilność z mikroprocesorami (tzw. układy logiczne).

Ich zastosowanie możemy spotkać zarówno w prostych oraz popularnych urządzenia, do których należą m.in. piece elektryczne, płyty indukcyjne, czy chociażby suszarki, jak i skomplikowanych układach, które wymagają maksymalnej niezawodności i wydajności, np. oświetlenie drogowe lub inkubatory.

Zakupy zawsze w Botland.com.pl – przekaźniki SSR najlepszej jakości

Starannie selekcjonujemy wszystkie produkty, które do Was trafiają – dzięki temu możemy mieć pewność, że zapewnimy klientom zadowolenie z zakupów. Oczywiście w naszej ofercie znajdziecie nie tylko produkty typu SSR – zapewniamy także moduły przekaźników oraz przekaźniki tradycyjne wykonane przez najbardziej cenionych producentów na rynku. Wysoka jakość materiałów i precyzyjna konstrukcja to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa.

Jeśli nie wiecie, jakie wyposażenie sprawi, że Wasz projekt będzie oferować płynną i wydajną pracę, to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Jesteśmy miłośnikami automatyzacji, robotyki i komputeryzacji, dlatego zawsze gwarantujemy wyposażenie, z którego sami chętnie korzystamy przy własnych układach i konstrukcjach.