Kategorie

Kontrolery Inveo

Zautomatyzowane biuro, firma pod stałą kontrolą lub mieszkanie, które gwarantuje maksymalną wygodę. Czy tak możesz opisać swoje marzenia odnośnie nieruchomości? W takim razie są one na wyciągnięcie ręki i wystarczy skorzystać z naszej oferty dostępnej w tej kategorii. Kontrolery Inveo zapewnią Wam, Waszym bliskim, domownikom lub pracownikom, maksymalną kontrolę nad pomieszczeniami – oferując także możliwość odczytu wielu danych i pomiarów.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Kontrolery Inveo najwyższa jakość dla każdego budynku

Chcesz mieć wszystkie informacje na temat poszczególnych pomieszczeń na monitorze swojego komputera? Musisz na bieżąco monitorować sytuację, która dzieje się w innych sektorach, by mieć gwarancję bezpieczeństwa? Nic prostszego, ponieważ produkty znajdujące się w tej kategorii udostępnią niezbędne narzędzia wszystkim wymagającym użytkownikom.

Dysponujemy m.in. modułami umożliwiającymi odczyt danych RFID, które jest coraz popularniejszym systemem nadzoru budynku w większości firm. Dzięki niemu możesz obserwować kto i kiedy wchodzi lub wychodzi z biura, ile czasu spędził na przerwie lub nawet ile razy opuszczał budynek – w ten sposób szybko uzyskasz niezbędne informacje.

Inteligentny dom i kontrolery Inveo są w stanie zaprezentować o wiele więcej, a żeby się o tym przekonać, wystarczy zapoznać się modułami wykorzystującymi przekaźniki sterowane przez internet – nieważne gdzie jesteś, możesz pracować z drukarką lub innym sprzętem biurowym za pomocą internetu i przeglądarki.

Wyposażenie dla wymagających

W tej kategorii osoby oczekujące najwyższej funkcjonalności znajdą produkty, które będą stawać na wysokości zadania i ich oczekiwań. Przykładem są m.in. moduły posiadające 4 lub 8 wyjść przekaźnikowych, sterowanych za pomocą domeny i serwera internetowego. Dzięki nim możesz w szybki i bezproblemowy sposób sterować wyposażeniem swojego biura, nie wstając nawet od biurka.

O ile w większości domów kontrolery Inveo będą służyć jedynie do maksymalizacji wygody domowników, o tyle w biurach i bardzo poważnych korporacjach, powinny stanowić podstawowe narzędzie pracy kierownictwa i stanowisk wyższych szczebli. Pozwala to na minimalizację czasu wykonywania istotnych czynności – a jak wiadomo w biznesie od zawsze, każda minuta to cenny zarobek.