Kategorie

Kontrolery Inveo

Zautomatyzowane biuro, firma pod stałą kontrolą lub mieszkanie, które gwarantuje maksymalną wygodę. Czy tak możesz opisać swoje marzenia odnośnie nieruchomości? W takim razie są one na wyciągnięcie ręki i wystarczy skorzystać z naszej oferty dostępnej w tej kategorii. Kontrolery Inveo zapewnią Wam, Waszym bliskim, domownikom lub pracownikom, maksymalną kontrolę nad pomieszczeniami – oferując także możliwość odczytu wielu danych i pomiarów.

Filtrowanie

Producenci

Kontrolery Inveo najwyższa jakość dla każdego budynku

Chcesz mieć wszystkie informacje na temat poszczególnych pomieszczeń na monitorze swojego komputera? Musisz na bieżąco monitorować sytuację, która dzieje się w innych sektorach, by mieć gwarancję bezpieczeństwa? Nic prostszego, ponieważ produkty znajdujące się w tej kategorii udostępnią niezbędne narzędzia wszystkim wymagającym użytkownikom.

Dysponujemy m.in. modułami umożliwiającymi odczyt danych RFID, które jest coraz popularniejszym systemem nadzoru budynku w większości firm. Dzięki niemu możesz obserwować kto i kiedy wchodzi lub wychodzi z biura, ile czasu spędził na przerwie lub nawet ile razy opuszczał budynek – w ten sposób szybko uzyskasz niezbędne informacje.

Inteligentny dom i kontrolery Inveo są w stanie zaprezentować o wiele więcej, a żeby się o tym przekonać, wystarczy zapoznać się modułami wykorzystującymi przekaźniki sterowane przez internet – nieważne gdzie jesteś, możesz pracować z drukarką lub innym sprzętem biurowym za pomocą internetu i przeglądarki.

Wyposażenie dla wymagających

W tej kategorii osoby oczekujące najwyższej funkcjonalności znajdą produkty, które będą stawać na wysokości zadania i ich oczekiwań. Przykładem są m.in. moduły posiadającej 4 lub 8 wyjść przekaźnikowych, sterowanych za pomocą domeny i serwera internetowego. Dzięki nim możesz w szybki i bezproblemowy sposób sterować wyposażeniem swojego biura, nie wstając nawet od biurka.

O ile w większości domów kontrolery Inveo będą służyć jedynie do maksymalizacji wygody domowników, o tyle w biurach i bardzo poważnych korporacjach, powinny stanowić podstawowe narzędzie pracy kierownictwa i stanowisk wyższych szczebli. Pozwala to na minimalizację czasu wykonywania istotnych czynności – a jak wiadomo w biznesie od zawsze, każda minuta to cenny zarobek.