Kategorie

Pasty i taśmy termoprzewodzące

Pasty i taśmy termoprzewodzące

Pasty i taśmy termoprzewodzące to akcesoria przeznaczone do montażu radiatorów do układów scalonych itp. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór past i taśm znanych i cenionych producentów w przystępnych cenach. Zadbaj o żywotność swojego sprzętu poprzez zainstalowanie taśm i past bądź ich wymianę na nowe, a Twoje urządzenie z pewnością Ci podziękuje. Zapraszamy wszystkich zapalonych majsterkowiczów do zakupów.

Uniknąć przegrzania

Pasty i taśmy termoprzewodzące wykorzystywane są do schładzania podzespołów w laptopach i komputerach oraz innych urządzeniach elektronicznych, służą również do wyciszenia generowanego przez urządzenia hałasu. Taśmy to wygodna forma ochładzania układów scalonych - występują w dużym kawałku, który należy odpowiednio dociąć, aby pasował do konkretnego modelu. Posiadają wysoką ściśliwość, co pozwala na łatwe dopasowanie do schładzanego elementu. Są także bezproblemowe do usunięcia w razie pomyłki czy wymiany na nowe.

Groźne wysokie temperatury

Nowoczesna elektronika lubi pracować w stałych, niewysokich temperaturach - aby takie warunki uzyskać, stosuje się pasty i taśmy termoprzewodzące. Znajdziesz je w naszym sklepie, podobnie jak i wiele innych akcesoriów do elektroniki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, starannie dobraną przez naszych specjalistów, a w razie wątpliwości czy pytań, śmiało skontaktuj się z naszym działem technicznym, a chętnie pomożemy w podjęciu decyzji i rozwianiu wszelkich wątpliwości.

Zadbaj o sprzęt

Zapewniając swojemu komputerowi czy laptopowi optymalne warunki cieplne, ten odwdzięczy się cichą, długą i bezawaryjną pracą. Pasty i taśmy termoprzewodzące to nie jedyny sposób na schłodzenie swojego sprzętu - możemy zaopatrzyć się w wentylatory do dysków czy procesorów. Montowanie dodatkowego chłodzenia pozwala na obniżenie temperatur osiąganych przez podzespoły podczas intensywnej pracy, ale jeżeli nadmierne ciepło pojawia się podczas stanu bezczynności, warto sprawdzić obecny stan past i taśm - możliwe, że będzie potrzeba ich wymiany, ponieważ z czasem tracą one swoje właściwości. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz odpowiednie akcesorium do swoich potrzeb.