Kategorie

Inteligentne gniazdka 230V

Zaawansowanie technologiczne udostępnia narzędzia, które kilka lat temu były marzeniem. Systemy inteligentnych domów były drogie i stosunkowo mało wydajne, ponieważ ograniczały się do podstawowych funkcjonalności. Mimo wszystko były one dla wielu osób imponujące. Obecnie nasi klienci mają dostęp do rozbudowanych modułów w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu mogą cieszyć się komfortem życia. Jednym z podstawowych elementów ułatwiających codzienne czynnością, są m.in. inteligentne gniazdka 230V. Sam zobacz, co mogą Ci zaoferować.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Inteligentne gniazdka 230V – wygoda i oszczędności w zasięgu ręki

Większość domowego sprzętu elektrycznego wykorzystuje energię z gniazda. Dzięki temu, że technologia udostępnia coraz mniejsze i bardziej precyzyjne moduły monitorujące, dziś możemy w ciągu kilku chwil otrzymać informacje na temat zużycia prądu. Inteligentny budynek to nie tylko technologia wspierająca komfort, ale także generująca oszczędności.

Inteligentne gniazdka zapewniają także bezpieczeństwo instalacji elektrycznej. Gdy standardowo montowane komponenty są zbyt obciążone, może dojść do uszkodzenia lub zwarcia, co w konsekwencji może skutkować awarią zasilania w całym obiekcie lub nawet zapłonem. Inteligentne gniazdka wyposażone zostały w bezpieczniki zatrzymujące podawanie prądu po przekroczeniu konkretnej ilości mocy.

Wybierz najlepsze dla siebie – zróżnicowane konstrukcje dostępne w ofercie

Posiadamy m.in. produkty sterowane za pomocą pilota, aplikacji mobilnej, czy timerów. Dzięki temu każdy jest w stanie dopasować model spełniający indywidualne oczekiwania. Automatyzacja budynków jest w tym wypadku bardzo prosta, ponieważ podłączając niezależne od siebie wyposażenie do kilku gniazdek, możecie sterować wszystkimi urządzeniami za pomocą wygodnego pilota pracującego na kilku kanałach.

Timer pozwala na ustawienie godzin, w których gniazdo ma zostać włączone i po jakim czasie wyłączone. To bardzo wygodne w automatyzacji procesów hodowli lub produkcji. Bardziej zaawansowane modele są kompatybilne ze smartfonami, tabletami i wieloma innymi urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu możesz sterować lub monitorować zużycie prądu, będąc na drugim końcu świata!