Kategorie

Głowice laserowe

Głowice laserowe to niewielkie urządzenia charakteryzujące się kompaktowymi rozmiarami i dużą mocą, dzięki której mogą grawerować nawet najbardziej skomplikowane schematy na różnego rodzaju powierzchniach, takich jak skóra, drewno, tekstylia, tworzywa sztuczne i tekstura. Ponadto mogą być wykorzystywane do znakowania m.in. tytanu i stali nierdzewnej. Co więcej, głowice wyróżniają się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu mogą być używane nawet przez osoby z niewielkim doświadczeniem.

Głowice laserowe - podstawowe informacje

W sklepie Botland znajdziesz głowice charakteryzujące się różnymi parametrami technicznymi, dzięki czemu wybór konkretnego modelu dopasowanego do swoich potrzeb nie stanowi problemu. Oferujemy urządzenia zasilane napięciem od 12 do 24 V, dzięki czemu nasze głowice laserowe mogą współpracować z większością zasilaczy maszyn CNC oraz coraz bardziej popularnych drukarek 3D. W naszym asortymencie znajdziesz modele cechujące się podwyższoną odpornością na wibracje i drgania, dzięki czemu grawer jest jeszcze bardziej dokładny. Ponadto zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak uderzenia opiłków metalu, zapewniają długą żywotność sprzętu, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Opisywane urządzenia mogą być sterowane za pomocą sygnałów PWM, TTL lub analogowych. Niski pobór mocy gwarantuje ekonomicznie działanie urządzenia, a szeroki zakres temperatury roboczej sprawi, że głowice dostępne w naszym sklepie wyróżniają się bezproblemowym działaniem w praktycznie każdych warunkach.

Dodatkowa funkcjonalność

W naszym asortymencie znajdziesz modele z różnym zakresem ogniskowej oraz rozmiarami plamki zogniskowanej wiązki. Ponadto oferujemy egzemplarze wyróżniające się niskim poziomem emitowanego hałasu, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w praktycznie każdym pomieszczeniu. W kategorii głowice laserowe znajdziesz również kompletne zestawy do grawerunku i rysowania laserowego, przeznaczone do współpracy z robotami typu uArm Swift Pro. Niezwykle przyjazny dla użytkownika interfejs gwarantuje szybką i efektywną pracę, bez względu na doświadczenie operatora.