• Wyprzedaż!

Moduł pamięci eMMC 32GB z systemem Linux dla Odroid C2 - bez adaptera

Indeks: ODR-09883 EAN: 5904422314514

Moduł pamięci eMMC v5.1 dla z systemem Linux Ubuntu dla minikomputera Odroid C2. Wyposażony w interfejs JEDEC/MMCA 5.0, HS400 z trybem DDR 8-bitów. Brak adaptera microSD w zestawie.

Moduł pamięci eMMC 32GB z systemem Linux dla Odroid C2 - bez adaptera
149,00 zł
121,14 zł netto
Zapłać później
Producent: Odroid

Opis produktu: Moduł pamięci eMMC 32GB z systemem Linux dla Odroid C2 - bez adaptera

Moduł pamięci eMMC v5.1 dla z systemem Linux Ubuntu dla minikomputera Odroid C2. Wyposażony w interfejs JEDEC/MMCA 5.0, HS400 z trybem DDR 8-bitów

Moduł pamięci eMMC 32GB z systemem Linux dla Odroid C2 - bez adaptera

Moduł pamięci eMMC 32GB z systemem Linux dla Odroid C2 - bez adaptera.

Porównanie prędkości pamięci i eMMC

Karta pamięci

SD UHS1

Pamięć eMMC

Odroid C2

Prędkość zapisu 15,5 MB/s 124 MB/s
Prędkość odczytu 36,7 MB/s 125 MB/s

Jak działa pamięć eMMC?

Moduł pamięci eMMC o pojemności 32GB, działa jako główna pamięć dla minikomputera Odroid C2. Układ pamięci eMMC składa się z kontrolera i pamięci flash NAND, które znajdują się w jednym układzie scalonym. Układ pamięci eMMC łączy się z główną płytką PCB minikomputera. Stamtąd sterownik układu eMMC obsługuje zadanie umieszczania danych w pamięci. Po wykonaniu tego zadania, układ SoC minikomputera może powrócić do wykonywania innych zadaniach, bez obciążania swoich mocy przerobowych pamięcią masową. Użycie pamięci flash NAND w układzie eMMC również zużywa niewiele energii niezbędnej do przechowywania danych.

Odroid C2 - minikomputer o bardzo dobrych osiągach

Oferowany moduł pamięci eMMC o pojemności 32GB jest przeznaczony dla minikomputera Odroid C2. Jest to minikomputer jednopłytkowy, którego serce stanowi układ SoC zawierający 4-rdzeniowy procesor wykonany w 64-bitowej architekturze ARM. Każdy rdzeń procesora jest taktowany zegarem o częstotliwości 1,5GHz. Układ SoC minikomputera Odroid C2 zawiera także procesor graficzny, który obsługuje przetwarzanie obrazu w jakości 4K. W tym minikomputerze znajdziemy również zestaw niezbędnych złączy pozwalający na komunikację z urządzeniami peryferyjnymi takimi jak wyświetlacz i klawiatura. Podobnie jak u ,,malinowej” konkurencji, znajdziemy tu także 40-pinowe złącze GPIO umożliwiające podłączenie dodatkowych modułów elektronicznych do tworzenia aplikacji embedded.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 0.3 cm
Głębokość opakowania 9 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: